Úprava tachometru – Východní Čechy

Úprava tachometru je často potřebná v oblasti Východní Čechy, když se chce zlepšit výkon vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. Tento proces spočívá v úpravě elektronického systému, který zaznamenává počet ujetých kilometrů.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1TACHOGRAFY-EMISE, Florian Petr

Ekologická 348, Rychnov nad Kněžnou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme ověřování tachografů, měření emisí, opravy vozidel, prodej autodílů, diagnostika Bosch.

2Český metrologický institut (pobočka Pardubice)11 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Průmyslová 455, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech vědecké, technické a hospodářské činnosti v rozsahu podle § 14 zákona č. 505/1990 Sb. o metrologii, ve znění pozdějších předpisů. Zajišťuje služby ve všech základních oblastech metrologie - fundamentální…

3SADON, s.r.o. - moto MACH 32 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(29)
Husova 143, Jaroměř

Nabízíme motocyklové oblečení, helmy, boty, díly na motorku a ostatní vybavení pro motorkáře, které můžete zakoupit v našem kamenném moto-shopu nebo e-shopu. Jsme autorizovaný servis a prodejce skútrů, čtyřkolek a motocyklů výrobců Benelli, Sherco, SYM, YUKI, Keeway a Hyosung. Servis motocyklů.

4Jirman Jan - moto drive

4.6
★★★★★
★★★★★
(88)
Lípa nad Orlicí 200, Lípa nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem rozsáhlém sortimentu naleznete nejen motokrosové a silniční oblečení, ale také doplňky té nejvyšší kvality od předních světových značek. Motokrosové oblečení ("MX oblečení") nabízíme v řadě kategorií - můžete si u nás pořídit motokrosové boty, motokrosové dresy, brýle, helmy - přilby,…


Firmy v dalších lokalitách


Úprava tachometru v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy existuje několik specialistů, kteří se na úpravu tachometru specializují a nabízejí kvalitní a spolehlivé služby.

Při úpravě tachometru je důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky. Proto je důležité vyhledat odborníka, který má zkušenosti s úpravou tachometru a dodržuje všechny zákonné předpisy.

Specialisté v oblasti Východní Čechy nabízejí úpravu tachometru pro různé typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a motocyklů. Nabízejí také různé úrovně služeb, od základní úpravy po úpravu s využitím nejmodernějších technologií.

Úprava tachometru může být užitečná pro majitele vozidel, kteří chtějí zlepšit výkon svého vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. V oblasti Východní Čechy je možné najít odborníky, kteří nabízejí kvalitní a spolehlivé služby v této oblasti. Je však důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky.