Stavební průzkum – Východní Čechy

Stavební průzkum je v oblasti Východní Čechy stále více žádanou službou. Tento proces je nezbytný pro zajištění bezpečnosti a kvality stavebních prací.

1–10 firem z 48 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provádíme vrtané studny na klíč. Zajistíme vše od vyhledání pramene až po realizaci studny. Mezi naše další služby patří geologické a hydrogeologické průzkumy, geologické a hydrogeologické vrty i vrty pro zakládání rodinných domů.

Poslat poptávku studnarstvi-pardubice.cz 775 094 804

Hledáte geodeta? Pak jsme tu pro vás. Poskytujeme vám profesionální geodetické práce. Specializujeme se na tvorbu mapových podkladů, vytyčení pozemků, práce v oblasti inženýrské geodézie a katastru nemovitostí, fotogrammetrie a GIS. Kontaktujte nás. Působíme po celé České republice.

Poslat poptávku fiedler-geo.cz 775 745 760

Zabýváme se prodejem technologií, nástrojů a nářadí. Nabízíme vám diesel generátory a elektrocentrály RID, pneumatické a elektrické ruční nářadí BIAX. Kromě prodeje technologií se věnujeme geologickým pracím. Provádíme vrtné práce, hydrologické průzkumy a inženýrskogeologické průzkumy.

Poslat poptávku dgbtechnik.cz 604 934 213

Poskytování služeb spojených s měřením radonu v objektech po rekonstrukci a kolaudaci, vytváření projektů protiradonových opatření. Provádění hodnocení radonového rizika. Součástí je i bezplatné odborné poradenství. Ceník a kontakt najdete na našich internetových stránkách.

Poslat poptávku radonmarkova.cz 466 614 649

Poskytuji vám profesionální geologické práce. Provádím geologické posudky a průzkumy v inženýrské geologii a pedologii na základě strojně a ručně vrtaných sond. Geologické průzkumy provádím pro rodinné a bytové domy, markety, silniční komunikace, nádrže, poldry atd. Jako geolog působím…

Poslat poptávku geologickeprace-pardubice.cz 466 511 145

Společnost Vodní zdroje - vrtné práce je dodavatelem služeb a prací v oblasti vyhledávání zdrojů podzemní vody (studny, vrty, vrtání studní, hydrogeologie, geologické práce), specializovaných vrtných činností či kolektorových sběračů pro tepelná čerpadla (tzn. vrty pro tepelná čerpadla, dodávky…

Poslat poptávku vzvp-vrty.cz 728 920 496

Společnost POPR spol. s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme Vám provádění nových staveb, jejich změny a rekonstrukce, údržbu, opravy a odstraňování. Specializujeme se na dopravní stavby a stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství v oblasti zemědělství, lesnictví, rybářství,…

Poslat poptávku popr.cz 495 543 210

Firma Zbyněk Nyč nabízí provádění staveb v Královéhradeckém kraji, stavby krovů a dřevostaveb, tesařské práce, pokrývačské práce, rekonstrukční a sanační práce, mytí střech vysokotlakou metodou, odstraňování mechů a lišejníků z porézních povrchů. MYKOLOGICKÉ PRŮZKUMY PROVÁDÍME PO CELÉM ÚZEMÍ ĆR…

Poslat poptávku nyc.cz 491 520 390

Poskytujeme komplexní služby v oboru sanace vlhkého zdiva od provedení stavebně-technického průzkumu až po jeho kompletní realizaci. Naše další činnosti jsou hydroizolace a zednické práce. U nás získáte bezplatné zpracování návrhu. Sanaci se profesionálně věnujeme dlouhodobě, přinášíme ty…

Poslat poptávku sanace-izolace.cz 495 539 082

Nabízím technické konzultace, projekty, studie, inženýring, dokumentace k územnímu řízení a topografický, geologický, statický a radonový průzkum.

Poslat poptávku aitatelier.cz 495 513 735

Stavební průzkum v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Stavební průzkum zahrnuje mnoho aspektů, jako je například posouzení stavu stavebních konstrukcí, zjištění případných nedostatků a navržení opatření pro jejich odstranění. V oblasti Východní Čechy je k dispozici mnoho odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s prováděním stavebních průzkumů. Tyto služby jsou k dispozici pro všechny typy staveb, od rodinných domů až po velké průmyslové objekty. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro stavební průzkum v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v této oblasti.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.