Sportovní školky – Východní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim3 pobočky

Poděbradova 842, Chrudim Bezdlužná Ověřená

Druhá nejstarší zemědělská škola v ČR nabízí vzdělávání v SŠ a VOŠ oborech z oblasti zemědělství, agropodnikání a správy životního prostředí. Možnost dálkového studia a účasti na rozmanitých projektech školy. Studujte u nás obor zemědělec. Získáte vzdělání v perspektivním oboru. Součástí…

2Mateřská škola Holubova 39, Holice

Holubova 39, Holice Bezdlužná

Mateřská škola Holubova byla otevřena v roce 1969. Mateřská škola je tvořena dvěma pavilony s pěti třídami. Součástí školních aktivit je i Holická Mateřinka, kde se uskutečňují dramaticko - výtvarná pódiová vystoupení. SAFARI PARK Dvůr Králové je partnerem naší školy. Celková kapacita školy…

3Zacklová Markéta - MOLITANOVÉ STAVEBNICE

Langrova 24, Lázně Bohdaneč
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a renovací molitanových stavebnic pro mateřské školky, základní školy a jiná centra. Molitanové stavebnice u dětí pomáhají rozvíjet motorické schopnosti, fantazii, vnímání barev a tvarů. Dále vyrábíme švédské bedny, dětské koutky a motorické sestavy.

4Mateřská škola U Stadionu 755, Chrudim

U Stadionu 755, Chrudim
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naši mateřskou školu navštěvují děti od 3 do 6 let a předškoláci. Dětem poskytujeme zájmové kroužky a to zejména fotbalový, pracovní, dramatický, výtvarný, pěvecký a taneční kroužek. Dále zajistíme péči logopedické asistentky a angličtinu pro děti. Součástí školy je školní jídelna s pestrým…

5Obec Oldřiš

Oldřiš 132, Oldřiš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oldřiš se nachází v oblasti Českomoravské vrchoviny na severovýchodním okraji pahorkaté části Hornosvratecké vrchoviny. Celá jižní část Oldřiše patří do chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Obec leží v údolí Černého potoka, který patří mezi přítoky nedaleké řeky Svratky z povodí Moravy.

6Mateřská škola Červený Kostelec, Větrník

Čtyřtřídní mateřská škola pro 120 dětí. Součástí je školní jídelna s kuchyní, vlastní prádelna, školní zahrada se sportovním i dopravním hřištětem a vybetonovaným bazénem.

7Základní škola a Mateřská škola, Boharyně 691 pobočka

Jednotřídní mateřská škola pro 25 dětí se zahradou a sportovním hřištěm. Děti se mohou věnovat vybrané zájmové činnosti a navštěvovat různé akce, výstavy apod..

8Základní škola a Mateřská škola Havlovice nad Úpou

Havlovice 38, Úpice Bezdlužná

Mateřská škola pro 25 dětí a základní škola pro 40 žáků s jídelnou, družinou a tělocvičnou. Škola má k dispozici i rozsáhlý přilehlý sportovní areál a dětské hřiště. Probíhají zde zájmové kroužky a také individuální logopedická péče.

9Základní škola a Mateřská škola Chodovice

Chodovice 2, Hořice Bezdlužná

Mateřská škola pro 25 dětí a základní škola pro 30 žáků s rodinnou atmosférou. Ve škole je družina, jídelna, klubovna s hrnčířským kruhem a počítačem. Dále je využívána tělocvična, sportovní areál, zahrada s prolézačkami a nedaleký les. Vzdělávání doplňuje široká nabídka zájmových činností pro děti…

10Základní škola a Mateřská škola Chomutice, Chomutice 1041 pobočka

Mateřská škola pro 25 dětí s jídelnou zařazující do programu sportovní a kulturní akce, tvůrčí dílny, výlety i turistické výšlapy, předplavecký kurz apod..


Firmy v dalších lokalitách


Sportovní školky v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Sportovní školky najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Východní Čechy.