Španělské restaurace – Východní Čechy

Španělská restaurace v oblasti Východní Čechy je ideálním místem pro milovníky autentické španělské kuchyně. Nabízí široký výběr tradičních španělských jídel, jako jsou tapas, paella, tortilla a mnoho dalších.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Základní škola, Hradec Králové, tř. SNP 6941 pobočka

Naše škola se zaměřuje na výuku cizích jazyků. Již od 1. třídy se Vaše dítě bude učit anglický jazyk. Výuka angličtiny je v 1. a 2. ročníku zařazena do rozvrhu 4x týdně po 20 minutách, tedy dvě vyučovací hodiny za týden. Od 3. třídy pokračují děti ve výuce angličtiny čtyři vyučovací hodiny týdně a…

2Základní škola Pardubice I, Závodu Míru

Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru je úplnou městskou školou s 1. až 9. postupným ročníkem. Specifikem naší školy je rozšířená výuka jazyků. Od roku 2007 probíhá výuka na škole podle školního vzdělávacího programu Most k jazykům. Současná nabídka jazyků zahrnuje angličtinu, němčinu,…

3Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Tyršovo náměstí 970, Česká Třebová Bezdlužná

Všeobecné gymnázium 4leté, 8leté studium. Široká nabídka výuky cizích jazyků: anglický jazyk - německý jazyk - francouzský jazyk - ruský jazyk - španělský jazyk. Partnerské školy v zahraničí - Norsko, Slovensko, SRN, Itálie.


Firmy v dalších lokalitách


Španělské restaurace v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Restaurace je zařízena v tradičním španělském stylu a nabízí příjemné prostředí pro romantickou večeři nebo rodinnou oslavu. Kromě toho je zde také rozsáhlý výběr španělských vín a koktejlů, které dokonale doplní vaše jídlo. Pokud hledáte autentickou španělskou restauraci v oblasti Východní Čechy, tato restaurace je tou správnou volbou.