Směšovací ventily slouží k mísení teplé a studené vody v otopných soustavách a chladicích okruzích. Umožňují přesnou regulaci teploty a zvyšují energetickou účinnost systémů. Využívají se v podlahovém vytápění, radiátorech i klimatizacích. V lokalitě Královehradecký kraj působí firmy specializující se na prodej, montáž a servis těchto zařízení.
1–1 firem z 1 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Vyrábíme pryžová těsnění a autodíly z technické pryže pro automobilový průmysl a vodoinstalace. Nabízíme také zakázkovou výrobu dle konkrétních požadavků zákazníka. Zpracováváme různé kaučukové směsi, černé i barevné. Výrobu zajišťujeme na vlastních vulkanizačních lisech.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.