Skříňový nábytek představuje ideální řešení pro vaše úložné potřeby. Funkční a stylové kousky se skvěle hodí do každého interiéru. Zauvažujte nad rozmanitými variantami, které mohou obohatit vaši domácnost. Prozkoumejte skříňový nábytek v lokalitě Železnice a dopřejte si kvalitu a design.
1–10 firem z 52 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Truhlářství Josef Kracík v Železnici - vyrábíme veškerý dřevěný nábytek na zakázku. Spoupraacujeme s firmou Dyntar sauny.
Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, včetně kuchyňských linek, vestavěných skříní, obývacích stěn a dalších interiérových komponentů. S téměř 20letou zkušeností se postaráme o kvalitní návrh a realizaci podle vašich přání.
Zakázkové truhlářství.
Zaměřujeme se na výrobu kvalitního kuchyňského nábytku, vestavěných skříní a zakázkového nábytku. Nabízíme poradenství a návrhy, abychom splnili vaše individuální potřeby v interiéru.
Prodej kuchyňských linek a nábytku. Prodej dřevěných stolů a židlí.
Prodáváme bytový nábytek, sedací soupravy, skříně, botníky, stolky, obývací stěny. Dále nabízíme kuchyně, zahradní nábytek, dětský nábytek, postele.
Vyrábíme vestavěné skříně na míru, které maximálně využijí prostor vašeho domova. Naše skříně jsou estetické, funkční a vyrobené z kvalitních materiálů. Cílem je přizpůsobit každou skříň požadavkům klienta s důrazem na detaily a osobní přístup.
Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku na míru, včetně vestavěných skříní, kuchyní a interiérových dveří. Důraz klademe na kvalitu, preciznost a dodržení termínů. Naše výrobky se hodí do každého interiéru, od dětských pokojů po kanceláře.
KORYNA nabízí kuchyně a interiérový nábytek na míru. Společně hledáme váš styl s širokým výběrem materiálů a barev pro každý domov.
Nabízíme kvalitní matrace, nábytek a doplňky pro ložnice, obývací pokoje a dětské pokoje. Vybíráme od prověřených českých a zahraničních dodavatelů, abychom zajistili komfort a spokojenost našich zákazníků.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.