Sítě na lešení – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy je stavebnictví stále velmi živé a právě zde se často využívají kvalitní a bezpečné sítě na lešení. Tyto sítě jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti pracovníků při výstavbě a renovaci budov.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1KVIS Pardubice a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
Rosice 151, Pardubice Bezdlužná Ověřená

Jsme váš dodavatel vodohospodářských staveb. Specializujeme se na výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod a vodních nádrží. Mezi naše další služby patří provoz půjčovny stavební mechanizace a půjčovny bednění.

2ZEPOS RS s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Libuň 225, Libuň

Provádíme vodohospodářské a dopravní stavby na klíč, zemní práce při výstavbě průmyslových a obytných objektů, ČOV, úpravě vodních toků a nádrží, výstavbě inženýrských sítí, dále specializované zemní práce v lesních porostech a lyžařských areálech.

3AREPO BOHEMIA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Nádražní 340, Týniště nad Orlicí Bezdlužná

Internetový obchod, kde naleznete vše potřebné pro oplocení domu, sportoviště, pozemku, zahrad, lesoškolek, chovných stanic a objektů, které chcete zabezpečit nebo jakýmkoliv způsobem ohraničit od okolí.

4KOMPLET - Novák Jiří

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
T.G.M. 804, Týniště nad Orlicí Bezdlužná

Sháníte plot, bránu či branku - potřebujete oplotit svůj pozemek? Česká společnost KOMPLET – Novák Jiří je specialista na ploty a pletiva. Poradíme Vám s výběrem vhodného typu oplocení a materiálu. Provedeme jeho montáž včetně zednických prací nebo Vám dodáme kompletně potřebný materiál pro…

5OPTIMA, spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(6)
Žižkova 738, Vysoké Mýto Bezdlužná

Firma která se zabývá projektovou, inženýrskou a stavební činností. V současné době jsme schopni vyhotovit kompletní projektovou dokumentaci všech stupňů a všech zmíněných profesí. Zajistíme kompletní výstavbu, od záměru investora až po předání do užíván.

6LTM Litomyšl, spol. s r. o.

Kornice 53, Kornice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme výstavbu vodohospodářských staveb, mostních konstrukcí a kanalizačních sítí, a dále regulaci vodních toků.

7KOSS Kolín spol. s r.o.

Kompletní dodávky tuzemských nových staveb. Rekonstrukce a opravy stávajících staveb. Bourací, zemní, betonářské, železářské, lešenářské, tesařské a zednické práce, omítky, fasády a jejich zateplování. Dopravní stavby - komunikace, pěší a cyklistické stezky, dopravní plochy, parkoviště. Projektové…

8Zobač Přemysl - stavební činnost

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pomezí 158, Pomezí Bezdlužná

Zabýváme se výstabou RD na Klíč dodávkou interierových dveří, oken, obklady, sadrokartony vodo i topení, zateplováním, střešnímy konstrukcemi, pokrývačství.

9RIMA s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Dlouhá Ves 83, Rychnov nad Kněžnou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme stavební firma, která se zaměřuje na výstavbu rodinných domů, rekreačních objektů a průmyslových objektů. Provozujeme půjčovnu nářadí. K zapůjčení nabízíme bourací, vrtací a šroubovací techniku, dále zahradní, vibrační a hutnící techniku, čerpadla, míchačky a omítačky, topidla, hořáky,…

10PAPA STAVÍ s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 1417/22, Moravská Třebová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na českém trhu působíme již několik let. Náš mladý a dynamický tým zaměřený předevšm na zákazníka usiluje o neustálé rozšiřování nabízených výrobků a služeb. Naším cílem je uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků při vysoké kvalitě nabízených produktů a služeb.


Firmy v dalších lokalitách


Sítě na lešení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky nim se minimalizuje riziko pádu a zranění. V oblasti Východní Čechy je mnoho profesionálních firem, které se specializují na pronájem a montáž sítí na lešení. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů a služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám zákazníků. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní sítě na lešení v oblasti Východní Čechy, určitě se neváhejte obrátit na odborníky v této oblasti. Sítě na lešení jsou nezbytným prvkem pro bezpečnou a efektivní práci na výškách, a proto je důležité vybrat si kvalitní a spolehlivý produkt.