Servisní péče o vozy – Východní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1RADOM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiřího Potůčka 259, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a dodávky zabezpečení budov, vozidel a osob v provedení PCO či internetové portály, GPS lokalizace, zařízení péče o seniory, telemetrická řešení.

2Detecha, chemické výrobní družstvo

Husovo nám. 1208, Nové Město nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba i prodej dekorativní a tělové kosmetiky. Výroba syntetických i vodou ředitelných nátěrových hmot. Provádění technických prohlídek osobních i nákladních vozidel do 3,5 tuny.

3Milan Lacina - Péče o automobil

Milan Lacina - Péče o automobil, se sídlem Dukelská třída 971, 504 01, Nový Bydžov, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách…

4Tomáš Pecen - Doudleby nad Orlicí

Rudé armády 513, Doudleby nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tomáš Pecen, se sídlem Rudé armády 513, 517 42, Doudleby nad Orlicí, v okrese Rychnov nad Kněžnou a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Firmy v dalších lokalitách


Servisní péče o vozy v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Servisní péče o vozy najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.