Servis zemědělských, stavebních a lesnických vozidel – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými kvalitními zemědělskými, stavebními a lesnickými vozidly. Tyto stroje jsou však náchylné k opotřebení a poruchám, což může způsobit značné problémy v provozu.

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1Okrouhlický s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
Zemědělská 1131, Hradec Králové Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zabývá stavební činností a nákladní autodopravou. Provádíme veškeré zemní práce. Specializujeme se výstavbu pozemních komunikací a vodohospodářských staveb. Nabízíme přepravu stavebních materiálů, nadměrných nákladů a sypkých hmot. Zajišťujeme servis nákladních vozidel.

2AGROTEST a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(111)
Dělnická 1125, Jičín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodej a servis zahradní a zemědělské techniky. Nabízíme sekačky, zahradní traktory Starjet, provzdušňovače, sněhové frézy, křovinořezy, vyžínače, motorové pily. Prodáváme ruční nářadí FISKARS, TONA, PROTECO, GARDENA a elektrické nářadí NAREX, PROMA.

3Obchodní družstvo Impro1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Zábrodí, Červený Kostelec Bezdlužná

IMPRO - OBCHODNÍ DRUŽSTVO ČERVENÝ KOSTELEC poskytuje např. tyto služby: oprava nákl. aut, kovovýroba, dřevovýroba, servis osobních, nákladních, zemědělských, stavebních a lesnických vozidel.

4DRUMEL a Co. s.r.o.1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(4)
Moravská 2193, Česká Třebová

Naše firma byla založena v roce 1997, kdy začala svoji činnost rozvíjet ve značně skromných podmínkách se třemi zaměstnanci. Základní myšlenkou bylo uplatnit se v oblasti kovovýroby a obrábění kovů, a to v zakázkové výrobě jednotlivých kusů až po série do 500 kusů. Toto se ukázalo jako velmi dobré…

5Lorenz Patrik

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Moravská 367, Litomyšl
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma se věnuje opravám motorových vozidel již od roku 1926 a v naší provozovně v Litomyšli od roku 1935. Na základě mnoholetých zkušeností Vám nabízíme kvalitu, rychlost a spolehlivost. Všechny servisní úkony je tak možné poskytovat na vysoké technické a odborné úrovni.

6FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Strmá 523, Trutnov

Chystáte se stěhovat? Pomůžeme vám. Zajišťujeme stěhování, přepravu nákladů a osob, malířské práce, komplexní úklid domovních, průmyslových a venkovních prostor. Prodej úklidové chemie a techniky.

7ADVENTURA PARK s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Nedošín 62, Litomyšl

Jsme profesionální firma na úklid všeho druhu. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním. Potřebujete umýt okna? Vyčistit koberce, sedací soupravu, matrace, autosedačky? Uklidit po malířích, řemeslnících? Vyklidit garáž? Nebo se stalo něco horšího? A víte, že se dnes vyplatí objednat firmu na…

8Šauer Jan - SAA Šauer Dobruška1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Semechnice 37, Semechnice Bezdlužná

Provádíme opravy osobních, dodávkových, nákladních vozidel a také lesní, stavební a manipulační techniky. Opravujeme i zemědělské stroje a zahradní techniku. Benzinové a dieselové systémy. Generální opravy motorů a brzd. Repasní středisko autoagregátů.Provádíme repase a modernizace strojního…

9PROAUTO Hradec Králové, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Dřevařská 470 , Hradec Králové
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Autoservis všech značek, diagnostika, práce elektro, klempířské i lakýrnické, pneuservis. Prodej náhradních dílů a příslušenství. Zastupování při dopravních nehodách. Provoz autopůjčovny. Zajištění STK. Leštění světlometů. Půjčovna střešních boxů a nosičů.

10Rudolf Raška - autoservis-lakovna

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Za humny 411, Řečany nad Labem Bezdlužná

Lakýrnické, karosářské práce. Sváření plastů, leštění laků a světel automobilů. Lakování veteránů, motocyklů a osobních vozidel.


Firmy v dalších lokalitách


Servis zemědělských, stavebních a lesnických vozidel v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici spolehlivý servis, který se specializuje na opravu těchto vozidel.

V oblasti Východní Čechy existuje několik specializovaných servisů, které se věnují opravám zemědělských, stavebních a lesnických vozidel. Tyto servisy disponují moderní technologií a kvalifikovanými techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně odstranit jakékoli problémy s vašimi stroji.

Díky těmto servisům můžete být jistí, že vaše vozidla budou vždy v perfektním stavu a připravena k použití. Navíc vám tyto servisy nabízejí i pravidelnou údržbu, která může předejít vzniku problémů a prodloužit životnost vašich strojů.

Pokud tedy hledáte spolehlivý servis pro opravu zemědělských, stavebních a lesnických vozidel v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat jednoho z místních specialistů. Tyto servisy vám nabídnou kvalitní služby za přijatelné ceny a zajistí, že vaše stroje budou vždy v perfektním stavu.