Servis osobních aut, vozů Kia – Východní Čechy

Osobní auta Kia jsou v oblasti Východní Čechy velmi oblíbená a často se vyskytují na silnicích. Pokud vlastníte takové auto a potřebujete servis nebo opravu, můžete se spolehnout na kvalitní služby místních autoservisů.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1S.A.S. cz spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
V Lukách 1418, Ústí nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

autorizovaného prodejce a servisu vozů Kia a Mazda.

2AUTOSAJM CZ, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(75)
Náchodská 509, Trutnov Bezdlužná

Opravy převodovek.

3AUTOTECH, spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Velká 33/67, Hradec Králové Bezdlužná

Autorizovaný prodejce a servis automobilů KIA. Zajišťujeme elektro a pneuservis, STK, geometrii, emise, náhradní díly, oleje, zabezpečovací zařízení Construct, Defend Lock, tažná zařízení, autorádia na všechny vozy. Leasing, úvěry, protiúčet.

4AUTOSAJM, veřejná obchodní společnost

4.6
★★★★★
★★★★★
(73)
Náchodská 509, Trutnov Bezdlužná

Autorizovaný prodejce vozů KIA. Zajišťujeme prodej osobních, terénních i užitkových automobilů KIA, záruční i pozáruční servis, náhradní díly, zprostředkévání úvěru či leasingu. Provozujeme autoservis všech značek - opravy, STK, emise, pneuservis.

5Automobily LiŠka spol. s r. o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Hůrka 1828, Pardubice Bezdlužná

Prodej osobních, terénních a užitkových vozů KIA. Záruční a pozáruční servis, odtahová služba.

6Hybeš Josef

4.7
★★★★★
★★★★★
(273)
Dřenice 125, Dřenice Bezdlužná

Prodej a servis vozů KIA. Nabídka ojetých vozů, zajištění leasingu s možností zapůjčení vozidel. Příprava vozů pro STK a měření emisí.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Kia v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tyto servisy mají zkušené techniky, kteří se specializují na opravy a údržbu vozidel značky Kia.

V oblasti Východní Čechy najdete několik autoservisů, které se specializují na opravy a údržbu vozidel značky Kia. Tyto servisy nabízejí širokou škálu služeb, včetně výměny oleje, oprav brzdového systému, výměny pneumatik a mnoho dalšího. Technici v těchto servisech jsou vyškoleni a mají potřebné zkušenosti, aby vaše auto bylo vždy v perfektním stavu.

Pokud máte problémy s vaším vozidlem Kia, neváhejte kontaktovat některý z místních autoservisů. Tyto servisy vám poskytnou rychlou a efektivní pomoc, aby vaše auto bylo co nejdříve zpět na silnici. Navíc, díky kvalitním službám, které tyto servisy nabízejí, můžete být jisti, že vaše auto bude vždy v bezpečném a spolehlivém stavu.

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho autoservisů, které se specializují na opravy a údržbu vozidel značky Kia. Tyto servisy nabízejí širokou škálu služeb, včetně výměny oleje, oprav brzdového systému, výměny pneumatik a mnoho dalšího. Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní servis pro vaše osobní auto Kia, neváhejte kontaktovat některý z místních autoservisů v oblasti Východní Čechy.