Servis osobních aut, vozů Honda – Východní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ZAHRADNÍ TECHNIKA DĚD s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(33)
Husova 173, Vysoké Mýto Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem zahradní techniky a komunální techniky Selvo, Dakr, Stihl, V-garden, Scheppach, Stiga a dalších. U nás zakoupíte zahradní traktory, sekačky, křovinořezy, pily, štěpkovače, sněhové frézy, provzdušňovače, drtiče, multifunkční nosiče a mnoho dalšího.

2MOTO - SHOP JANOV

3.4
★★★★★
★★★★★
(15)
Janov 11, Janov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MOTO - SHOP JANOV, se sídlem Janov 11, 569 55, Janov, v okrese Svitavy a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 131229, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Opravy silničních vozidel Maloobchod…

3ACCORD CAR SERVIS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(57)
třída Karla IV.…, Hradec Králové
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

ACCORD CAR SERVIS s.r.o., se sídlem třída Karla IV. 1247/10a, 500 02, Hradec Králové, v okrese Hradec Králové a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 35494, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u…

4ACCORD CAR, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(57)
Ulrichovo náměstí…, Hradec Králové

Autorizovaný dealer Honda. Prodej nových vozů značky Honda. Zajistíme kompletní péči o váš vůz. Autoservis. Pneuservis. Lakovna. Karosářské práce. Nonstop havarijní odtah. Moderní diagnostika motorů a podvozku.

5Horák Ladislav

Opravy zahradních strojů a nářadí.

6autoDUKLA s.r.o.

Autorizovaný prodejce HONDA, nabízíme nové vozy, motocykly a zahradní techniku. Provozujeme autobazar, servis i prodej náhradních dílů a příslušenství včetně doplňků. Příprava na emise a STK. Provozujeme karosárnu, lakovnu. Nabízíme ruční mytí vozů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Honda v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Servis osobních aut, vozů Honda najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.