Servis osobních aut Volkswagen – Východní Čechy

Osobní auta Volkswagen jsou v oblasti Východní Čechy velmi oblíbená a často se vyskytují na silnicích. Pro majitele těchto vozidel je důležité mít k dispozici kvalitní servis a opravu, která jim zajistí bezpečnou a spolehlivou jízdu.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Autocentrum Skořenice s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Skořenice u Chocně…, Choceň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplex služeb v oblasti ojetých aut. Dodáváme použité a nové náhradní díly zejména na evropské vozy vyrobené v letech 1990 – 2015. Prodáváme ojetá auta a k prodaným vozům poskytujeme svým zákazníkům další cenově zvýhodněné služby, jako je výměna náplní, příprava na STK nebo náhradní…

2AUTOSERVIS JKF spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Náchodská 397, Červený Kostelec Bezdlužná

Nabízíme opravy a údržbu motorových vozidel. Provádíme přestavbu pohonu na ethanol E85. Zajišťujeme servis klimatizace. Diagnostika BOSCH pro všechna vozidla a VAG pro vozy Škoda, Volkswagen, Seat a Audi. Příprava a zajištění STK. Pneuservis. Prodej náhradních dílů na osobní a dodávkové vozy.

3Autocentrum Pardubice a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(571)
Hůrka 1798, Pardubice Bezdlužná

Prodej nových a ojetých vozů značky Škoda.

4POPOV a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Mikulovická 2682, Pardubice Bezdlužná

Prodej značkových vozů Volkswagen.

5Váško a spol. - Zderaz, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Zderaz 17, Zderaz Bezdlužná

Specializovaný servis pro vozy Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, BMW. Pneuservis osobních, dodávkových vozidel a motocyklů. Po dobu opravy Vašeho vozu si můžete zapůjčit náhradní vozidlo Škoda Fabia II. Záruční a pozáruční servis moto BMW od roku výroby 1997 do současnosti, příprava a zajištění STK,…

6Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o- PORSCHE Hradec Králové9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(247)
Na Okrouhlíku 1708…, Hradec Králové Bezdlužná

Porsche Hradec Králové je jedna z provozoven skupiny Porsche Inter Auto CZ v České republice. Areál se rozkládá na celkové ploše 9 077 m². Porsche Hradec Králové je autorizovaný prodejce vozů Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Cílem Porsche Hradec Králové je nabídnout zákazníkům kompletní a…

7Aliňák Jiří - Autoservis Aliňák

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Rozběřice 28, Všestary Bezdlužná

Autoservis, pneuservis. Zajišťujeme opravy osobních a užitkových vozidel. Provádíme diagnostiku všech elektronických systémů osobních vozidel KONCERNU VW( ŠKODA,SEAT,VOLKSWAGEN a AUDI). Chiptuning vozidel ŠKODA, SEAT, VOLKSWAGEN, AUDI.

8AUTOTVAR - Libor Bakeš

Rubešova 1187, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy osobních a dodávkových vozidel všech značek. Karosářské, mechanické, lakýrnické práce. Zajišťujeme likvidaci pojistných událostí na místě, přípravu a zajištění STK a emisí. Poskytujeme služby pneuservisu s prodejem pneumatik.

9VAGNER TRANSPORT s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Svobody 1332, Nová Paka Bezdlužná

Firma Vagner Transport se sídlem v Nové Pace zajišťuje dopravu zboží a veškeré přepravní služby s tím související. Zboží rozvezeme zákazníkům nebo naopak, zboží z místa určení dovezeme Vám.

10KOBIT-THZ s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Tovární 123, Slatiňany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

KOBIT-THZ s.r.o., se sídlem Tovární 123, 538 21, Slatiňany, v okrese Chrudim a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 39588, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 50 - 99 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut Volkswagen v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy existuje několik specializovaných autoservisů, které se zaměřují na opravu a údržbu vozů Volkswagen. Tyto servisy disponují moderní technikou a kvalifikovanými techniky, kteří mají bohaté zkušenosti s opravou těchto vozidel.

V rámci servisu a opravy osobních aut Volkswagen v oblasti Východní Čechy se provádí například výměna oleje, výměna brzdových destiček, oprava motoru, výměna pneumatik a mnoho dalšího. Díky pravidelné údržbě a opravám se zaručí bezproblémový chod vozidla a prodlouží se jeho životnost.

Majitelé vozů Volkswagen v oblasti Východní Čechy by měli využívat služeb specializovaných autoservisů, které jim zajistí kvalitní a spolehlivou opravu a údržbu. Díky tomu budou moci bez obav jezdit po silnicích a užívat si svého vozidla.