Servis osobních aut Mercedes Benz – Východní Čechy

Mercedes Benz je jednou z nejprestižnějších značek osobních automobilů na světě. Pokud vlastníte takové auto a hledáte kvalitní servis a opravu v oblasti Východní Čechy, máte štěstí.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1R-SPEED s.r.o. - SERVIS VOLVO

4.7
★★★★★
★★★★★
(42)
Plhovská 340, Náchod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme autosklo na všechny typy vozů. Provádíme výměnu autoskla pro autobusy a nákladních automobily. V případě pojistné události autosklo zdarma. Mobilní servis po celé ČR. Dále zajišťujeme servis a prodej náhradních dílů a vozů Volvo.

2Šrámek Otakar - Autogalant

4.3
★★★★★
★★★★★
(19)
Libčany 251 , Libčany Bezdlužná

Opravy a servis automobilů tuzemských a zahraničních značek - Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, VW LT, Mercedes Benz Sprinter, Renault Master, Opel Movano. Pneuservis a prodej pneu. Klempířské, mechanické a lakýrnické práce. Provedení STK. GO motorů a převodovek.

3Fa RENE s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(325)
Bratří Štefanů 886…, Hradec Králové Bezdlužná

Servis s prodej osobních, užitkových a nákladních vozů Mercedes Benz. Prodej náhradních dílů. Nabídka ojetých vozů, leasingu a pojištění.

4DOSS spol. s r.o.1 pobočka

Nabídka spedičních a dopravních služeb. Výroba podvozků a přívěsů pro nákladní automobily, nástavby užitkových automobilů. Servis užitkových vozidel.

5MH servis Litomyšl s.r.o. - automobily Mercedes Benz1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Na Lánech 764, Litomyšl Bezdlužná

Zprostředkováváme prodej nových i ojetých užitkových a nákladních vozidel Mercedes Benz.

6AVO, spol. s r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(9)
Tyršova 168, Letohrad Bezdlužná

Náš tradiční sortiment oprav vozidel AVIA jsme rozšířili o mimozáruční opravy vozidel IVECO do celkové hmotnosti cca 10 - 12tun. Bez problémů však opravíme i Váš Renault, MAN, Mercedes, ale i Lublin, Multicar aj. Opravy provádíme na sloupových zvedácích, které omezují maximální hmotnost vozidla na…

7Autoopravna Synek, s.r.o.

Nabízíme opravy karoserií, potahování dřevěných koster ocelovým či hliníkovým plechem, nádrží a jiných karosářských dílů se specializací na veterány. Zaměřujeme se také na mosazné lišty. Specializujeme se na automobily značek Mercedes Benz, Maserati, Rolls Royce, BMW a dalších.

8Stanislav Krobot s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(26)
Červená Voda 527, Červená Voda

Nabízíme zajišťování mezinárodní i vnitrostátní silniční dopravy, dopravu sypkých materiálů, jeřábnické a zemní práce, práce s hydraulickou plošinou. Zemní práce provádíme traktorem Volvo BL-71 a smykovým kolovým nakladačem značky Bobek Novotný. K dispozici máme jeřáb Tatra 148 a Tatra 815. Dále…

9Dodek Antonín - převodovky

Firma byla založena roku 1992, kdy se její hlavní náplní staly opravy autoagregátů. Od tohoto roku jsme začali provádět běžné i generální opravy autoagregátů vozů LIAZ, nakladače ŠT 180, Tatra, KAROSA, Daewoo AVIA, MULTICAR, Scanie, Volvo, IVECO, Renault, MAN, DAF, Mercedes. Sídlo této dynamické…

10KOBIT-THZ s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Tovární 123, Slatiňany
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

KOBIT-THZ s.r.o., se sídlem Tovární 123, 538 21, Slatiňany, v okrese Chrudim a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 39588, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 50 - 99 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut Mercedes Benz v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V této oblasti totiž najdete mnoho odborníků, kteří se specializují právě na opravy a servis vozů Mercedes Benz.

Tyto odborníky můžete najít v různých autoservisech v oblasti Východní Čechy. Většina z nich nabízí kompletní servis a opravy pro všechny modely vozů Mercedes Benz. Mezi služby, které tyto autoservisy nabízejí, patří například výměna oleje, výměna brzdových destiček, oprava motoru, výměna pneumatik a mnoho dalšího.

Kromě toho, že tyto autoservisy nabízejí kvalitní servis a opravy, také používají pouze originální náhradní díly. To znamená, že vaše vozidlo bude opraveno s použitím dílů, které jsou speciálně navrženy pro váš model vozidla Mercedes Benz. To zajišťuje, že vaše vozidlo bude vždy v perfektním stavu a bude fungovat tak, jak by mělo.

Pokud tedy hledáte kvalitní servis a opravu pro vaše osobní auto Mercedes Benz v oblasti Východní Čechy, nemusíte hledat dál. Stačí se obrátit na některý z mnoha odborníků v této oblasti a vaše vozidlo bude vždy v perfektním stavu.