Servis, oprava řídících jednotek – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Taclík Jiří - AUTOSERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Studnice 120, Studnice Bezdlužná

Autoservis - opravy osobních a užitkových vozidel, příprava a zajištění STK. Prodej náhradních dílů a montáž. Autodiagnostika motorů a elektroniky, prodej pneu a autobaterií, pneuservis, ekologické likvidace vozidel, oprava řídicích jednotek airbag. Plnění klimatizací již od 500,- Kč!.

2Michal Pour - autoservis

K Úpě 88, Trutnov Bezdlužná

Sídlíme v Trutnově a nabízíme vám služby autoservisu. Provádíme opravy automobilů, seřízení motorů, servis brzd, montáž tažných zařízení, plnění klimatizací, výměnu autoskel a mnoho dalšího. Zajišťujeme také odtahy nepojízdných vozidel a dovoz vozidel z EU.

3Bárta Petr- Autoopravna BARO

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 564, Úpice Bezdlužná

Provoz autoservisu.

4Kolář Patrik

Kompletní diagnostika pro všechny motocykly, která zjistí veškeré závady v řídící jednotce. Oprava havarovaných motocyklů, veškeré náhradní díly, pneuservis.

5Milan Doleček - Autoservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(62)
Lukavice 326, Letohrad Bezdlužná

Autoservis, autoopravna, Bosch Car Service, mechanické opravy, osobní dodávková vozidla všech značek, příprava a provedení STK, emise zážehových motorů, seřizování geometrie, diagnostika řídících jednotek, účinnost-brzdy, tlumiče a servis klimatizací.

6HAVLÍK MIROSLAV-AUTOOPRAVNA

HAVLÍK MIROSLAV-AUTOOPRAVNA, se sídlem Lípa nad Orlicí 121, 517 21, Týniště nad Orlicí, v okrese Rychnov nad Kněžnou a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7Půlkrábek Dušan

Opravy motorových vozidel a řídicích jednotek. Tuningové úpravy vozů.

8Kolbe Robert

Autoservis, pneuservis, diagnostika řídících jednotek.

9Novotný Miroslav - airbagy

Prodej náhradních dílů pro automobily. Provádíme opravy řídicích jednotek na airbagy.

10Adámek Jan - Gasperformance.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(23)
Česká Čermná 143, Náchod Bezdlužná

Profesionální přestavby a opravy vozů na LPG, CNG a DieselGAS. Provádění servisního nastavení a úkonů spojených s diagnostikou řidicích jednotek, servisu reduktorů a příslušenství, revize, optimalizací plynového systému, repase vstřikovačů, záručních i pozáručních.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava řídících jednotek v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Servis, oprava řídících jednotek najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.