Servis, oprava řídících jednotek – Východní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Taclík Jiří - AUTOSERVIS

4.3
★★★★★
★★★★★
(28)
Studnice 120, Studnice Bezdlužná

Autoservis - opravy osobních a užitkových vozidel, příprava a zajištění STK. Prodej náhradních dílů a montáž. Autodiagnostika motorů a elektroniky, prodej pneu a autobaterií, pneuservis, ekologické likvidace vozidel, oprava řídicích jednotek airbag. Plnění klimatizací již od 500,- Kč!.

2Michal Pour - autoservis

K Úpě 88, Trutnov Bezdlužná

Sídlíme v Trutnově a nabízíme vám služby autoservisu. Provádíme opravy automobilů, seřízení motorů, servis brzd, montáž tažných zařízení, plnění klimatizací, výměnu autoskel a mnoho dalšího. Zajišťujeme také odtahy nepojízdných vozidel a dovoz vozidel z EU.

3Bárta Petr- Autoopravna BARO

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 564, Úpice Bezdlužná

Provoz autoservisu.

4Kolář Patrik

Kompletní diagnostika pro všechny motocykly, která zjistí veškeré závady v řídící jednotce. Oprava havarovaných motocyklů, veškeré náhradní díly, pneuservis.

5Milan Doleček - Autoservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(41)
Lukavice 326, Letohrad Bezdlužná

Autoservis, autoopravna, Bosch Car Service, mechanické opravy, osobní dodávková vozidla všech značek, příprava a provedení STK, emise zážehových motorů, seřizování geometrie, diagnostika řídících jednotek, účinnost-brzdy, tlumiče a servis klimatizací.

6Půlkrábek Dušan

Opravy motorových vozidel a řídicích jednotek. Tuningové úpravy vozů.

7Kolbe Robert

Autoservis, pneuservis, diagnostika řídících jednotek.

8Novotný Miroslav - airbagy

Prodej náhradních dílů pro automobily. Provádíme opravy řídicích jednotek na airbagy.

9Adámek Jan - Gasperformance.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(20)
Česká Čermná 143, Náchod Bezdlužná

Profesionální přestavby a opravy vozů na LPG, CNG a DieselGAS. Provádění servisního nastavení a úkonů spojených s diagnostikou řidicích jednotek, servisu reduktorů a příslušenství, revize, optimalizací plynového systému, repase vstřikovačů, záručních i pozáručních.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava řídících jednotek v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Servis, oprava řídících jednotek najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.