Servis, oprava postřikovačů – Východní Čechy

Postřikovače jsou důležitým nástrojem pro zemědělce a majitele zahrad. Pokud hledáte kvalitní servis a opravu postřikovačů v oblasti Východní Čechy, máte štěstí.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1MAGRIX, s. r. o. (pobočka Dubenec)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Dubenec 15, Dubenec Bezdlužná

Prodej a servis zemědělské techniky. Prodáváme traktory, kombajny MASSEY FERGUSON, krmné vozy SGARIBOLDI, stroje na zpracování a ošetření půdy DAL-BO, KHUN . Dopravní techniku - valníky, vlečky, manipulátory. Prodáváme maziva, oleje bp.

2Křivohlávek Milan - HROT

Holovousy 1, Hořice Bezdlužná

Setřasač peckového ovoce. Horizontální mulčovač, herbicidní postřikovač. Prodej a servis zemědělské, lesnické a komunální techniky. Hadice.

3AGROTEST a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(111)
Dělnická 1125, Jičín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Prodej a servis zahradní a zemědělské techniky. Nabízíme sekačky, zahradní traktory Starjet, provzdušňovače, sněhové frézy, křovinořezy, vyžínače, motorové pily. Prodáváme ruční nářadí FISKARS, TONA, PROTECO, GARDENA a elektrické nářadí NAREX, PROMA.

4PEKASS a.s. (pobočka Rychnov nad Kněžnou)6 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Javornická 1188, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Zemědělská, komunální, silniční technika a bazarové stroje. Zajišťujeme také kompletní servis na traktory, kombajny, pluhy, postřikovače, podmítače, sedačky, GPS, malotraktory, mulčovače, štěpkovače, příkopová ramena, sněhové radlice a sněhové řetězy.

5RALEDO s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(111)
J. K. Tyla 1584/10a, Moravská Třebová Bezdlužná

Prodej zahradní a lesní techniky, náhradních dílů pro automobily. Hlavním zaměřením je prodej nářadí, zahradní technika, lesní technika, motorové pily, sekačky a doprava a výkup dřeva. Další oblastí našeho působení je doprava a výkup dřeva, autodoprava a nabízíme také palivové dřevo. Dodáváme…

6VIKA Kameničná a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Kameničná 100, Kameničná
Otevřeno od 7:00

Zemědělské družstvo. Rostlinná výroba je zaměřena především na zajištění krmivové základny. Pěstuje zejména tyto plodiny: obiloviny 200 ha, brambory konzumní 15 ha, silážní kukuřici 200 ha, ostropestřec 65 ha a pícniny na orné půdě 200 ha.V živočišné výrobě se společnost specializuje na chov dojnic…

7Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici

4.5
★★★★★
★★★★★
(43)
Sloupnice 134, Dolní Sloupnice Bezdlužná

Zemědělské družstvo se sídlem ve Sloupnici vzniklo sloučením původních 7 družstev, nejstarší vzniklo v roce 1949. Současný název nese družstvo od března roku 1991.

8Opravy zemědělských strojů Klešice - Vladimír Beran

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klešice 4, Heřmanův Městec
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Opravy zemědělských strojů a zařízení. Servis zemědělské techniky MOREAU AGRI, ZETOR, MANITOU, LANDINI, McCORMICK. Opravy zemědělských strojů, stavebních strojů a nákladních automobilů ve Východních Čechách.

9PKS - Průmyslové kolové systémy s.r.o.

Nabídka pneumatik pro manipulační techniku, vysokozdvižné vozíky a zemědělské stroje. Pronájem a servis přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky. Nabízíme kvalitní značkové pneumatiky na osobní a nákladní automobily osvědčených výrobců, např. GOODYEAR, MICHELIN, DUNLOP, FULDA, BARUM, KLEBER.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava postřikovačů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V této oblasti najdete mnoho zkušených odborníků, kteří vám pomohou s jakýmkoli problémem s vaším postřikovačem.

Tyto odborníci mají dlouholeté zkušenosti s opravou a údržbou postřikovačů různých značek a modelů. Jsou vybaveni nejmodernějšími nástroji a technologiemi, aby mohli poskytnout nejlepší služby svým zákazníkům.

Pokud máte problém s vaším postřikovačem, neváhejte kontaktovat tyto odborníky. Jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby vám poskytli rychlou a spolehlivou službu. Navíc nabízejí konkurenceschopné ceny, takže si můžete být jisti, že dostanete nejlepší hodnotu za své peníze.

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specializovaných servisů a opraváren postřikovačů. Tyto odborníci jsou schopni vyřešit jakýkoli problém s vaším postřikovačem, ať už se jedná o drobnou opravu nebo kompletní renovaci. Navíc vám mohou poskytnout užitečné rady a tipy, jak udržet váš postřikovač v dobrém stavu.

Využijte služeb těchto odborníků a ujistěte se, že váš postřikovač bude vždy v perfektním stavu. Kontaktujte je dnes a získejte nejlepší servis a opravu postřikovačů v oblasti Východní Čechy.