Servis alu kol, litých disků – Východní Čechy

Alu kola a lité disky jsou dnes velmi oblíbené mezi majiteli automobilů. Tyto prvky nejen zlepšují vzhled vozidla, ale také zvyšují jeho výkon.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1JP Pneu, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(61)
Říkov 264, Říkov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme pneuservis a autoservis pro osobní a nákladní vozidla. Provádíme vyvažování pneumatik, přezouvání zimních a letních pneumatik, seřizování geometrie kol, opravy disků, opravy motorů a převodovek, plnění klimatizací, výměny autoskel a mnoho dalších služeb. Nabízíme prodej…

2Autocentrum Skořenice s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Skořenice u Chocně…, Choceň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplex služeb v oblasti ojetých aut. Dodáváme použité a nové náhradní díly zejména na evropské vozy vyrobené v letech 1990 – 2015. Prodáváme ojetá auta a k prodaným vozům poskytujeme svým zákazníkům další cenově zvýhodněné služby, jako je výměna náplní, příprava na STK nebo náhradní…

3DUŠEK AUTOMA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(105)
Ryšavého 257, Náchod

Prodej pneumatik a disků, náhradních dílů a autobaterií, pneuservis.

4BARTOŠ JIŘÍ- Pneuservis Bartoš

4.8
★★★★★
★★★★★
(109)
Tyršova 21, Vamberk
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provoz pneuservisu a autoservis.

5GUMMYLAND s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 17, Častolovice Bezdlužná

Dovážíme pneumatiky z EU, nové i použité na osobní, LUV i SUV vozy. Skladem několik tisíc kusů. Záruka i na použité pneu. Dále prodáváme disky ocelové i hliníkové. Montáž ihned na místě. Čištění interiérů vozidel, plnění klimatizací, pneuservis.

6Švec Josef - Auto moto mix

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Hniličkova 50, Chrudim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů, autopříslušenství, provoz autoservisu.

7RaD PNEU s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(256)
Hrušová 68, Hrušová

Firma nabízí pneuservis a rychloservis (výměna oleje, servis brzd, seřízení světel, výfuky), prodej - nové a použité pneu na osobní, dodávková a terénní vozy (Dunlop, Goodyear, Michelin, Bridgestone), ocelové disky kol a alu-disky, provozuje e-shop.

8Nemček Dušan - Pneuservis

Prodej nových a použitých pneumatik všech rozměrů a typů, plechových disků a alu disků.

9Habrman Petr - Pneuservis1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(102)
Lhotka 60, Česká Třebová
Otevřeno od 8:00

Provozujeme pneuservis a rychloservis (oleje, výfuky, brzdy). Prodáváme nové a použité pneu na osobní, dodávková, offroad a nákladní vozidla (Michelin, Pirelli, Goodyear, Hankook, Barum), protektory, ocelové disky, alu kola, baterie Banner, autodíly.

10LevnéPNEU Jiří Portlík

4.7
★★★★★
★★★★★
(61)
Kpt. Jaroše 405, Litomyšl
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Náš pneuservis v Litomyšli Vám nabízí JIŽ OD ROKU 2002 kompletní servis pneu (montáž/demontáž, opravy defektů, vyvažování kol - pro osobní i dodávkové vozy), prodej pneu (nové pneumatiky - letní a zimní, použité pneumatiky, nové protektory) a prodej nových i použitých disků (alu kola, plechové…


Firmy v dalších lokalitách


Servis alu kol, litých disků v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní alu kola nebo lité disky v oblasti Východní Čechy, můžete se obrátit na odborníky v oboru.

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specializovaných servisů, které se věnují prodeji a montáži alu kol a litých disků. Tyto servisy nabízejí široký výběr produktů od různých výrobců a značek. Kromě prodeje se věnují také opravám a údržbě těchto prvků.

Pokud máte problémy s vašimi alu koly nebo litými disky, můžete se obrátit na servis v oblasti Východní Čechy. Tito odborníci vám pomohou s opravou a údržbou vašich prvků, aby vaše vozidlo opět jezdilo bez problémů. Díky jejich zkušenostem a znalostem v oboru můžete být jisti, že vaše alu kola a lité disky budou v dobrých rukou.

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specializovaných servisů, které se věnují prodeji, montáži, opravám a údržbě alu kol a litých disků. Tyto servisy nabízejí široký výběr produktů od různých výrobců a značek. Pokud hledáte kvalitní alu kola nebo lité disky, můžete se na ně spolehnout.