Sádrokartonové práce zahrnují širokou škálu služeb, které vám mohou pomoci při rekonstrukci nebo výstavbě interiérů. Tyto služby zahrnují montáž sádrokartonových příček, stropů, a další úpravy sádrokartonu, které splní vaše estetické a funkční požadavky. Pokud hledáte odborníky na sádrokarton v lokalitě Kunětice, jste na správné cestě ke kvalitním výsledkům.
1–10 firem z 89 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Zabýváme se rekonstrukcí koupelen, pokládkou dlažeb a obkladů.
Provádění zednických prací, realizace půdních vestaveb ze sádrokartonu včetně tepelné, zvukové izolace.
Provádění instalatérských a topenářských prací.
Nabídka sádrokartonářských a pokrývačských prací.
Nabízíme široký sortiment stavebních materiálů, tapet, fasádních řešení a dalšího sortimentu pro váš projekt. Můžete u nás nakoupit vše potřebné na stavbu či rekonstrukci, včetně nářadí a pracovních pomůcek. Přijďte a objevte naši prodejnu stavebnin.
Nabízím podlahové vytápění, lité a anhydritové podlahy, elektrické podlahové topení, teplovodní podlahové topení. Dále provádím pokládku plovoucích podlah, sádrokartonové konstrukce a tepelné izolace.
MP ploty s.r.o., se sídlem Ohrazenická 66, 533 52, Staré Hradiště, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41816, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …
Rekonstrukce bytových jader a koupelen v Pardubicích realizujeme kvalitně a rychle. Nabízíme komplexní služby včetně 3D vizualizací, poradenství a zajištění ubytování zdarma po dobu rekonstrukce. Celá realizace bez záloh a s pevně stanovenou cenou.
Zabýváme se výstavbou bytových a nebytových staveb. Nabízíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské a zateplovací práce.
Stavební firma nabízející kompletní dodávky staveb, inženýrská činnost, stavební projekce. Dřevěné domy a dřevostavby. Strojní omítky, fasády. Izolace a zateplování.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.