Rozvoz obložených baget je donášková služba zaměřená na čerstvé bagety připravené z lahůdkových surovin. Služba pokrývá potřeby jednotlivců i firem na rychlé občerstvení bez nutnosti vaření nebo osobního nákupu. V lokalitě Jičín si lze objednat bagety z nabídky místních lahůdkářství a specializovaných prodejen.
1–1 firem z 1 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Vyrábíme čerstvé obložené bagety pro potraviny, večerky, benzínové stanice a firemní kantýny. Dodáváme také na jednorázové akce jako festivaly nebo školení. Rozvážíme do Královéhradeckého, Pardubického, Středočeského a Libereckého kraje i do Prahy.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.