Revize spalinových cest – Východní Čechy

Revize spalinových cest je důležitou součástí údržby vozidel, která zajišťuje bezpečnost a ochranu životního prostředí. V oblasti Východní Čechy je možné najít řadu specializovaných autoservisů, které nabízejí tuto službu.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Solnička Petr - kominictví

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kvasín 38, Skuteč Bezdlužná

Firma Petr Solnička byla založena v roce 1997 jako fyzická osoba. Naše firma nabízí provádění vložkování komínů, revize komínů a autorizované měření komínů. Dále provádíme preventivní prohlídky spalinových cest, čištění komínových průduchů, realizaci spalinových cest, frézování komínových průduchů,…

2Fabián Josef, Ing.

Revize plynu, tlakových nádob, kotlů. Měření emisí a měření hluku. Znalecké posudky.

3Kominictví Hartman

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pod lesem 715, Česká Skalice Bezdlužná

Nabízíme kominické služby. Provádíme revize komínů a montáž hromosvodů. Dále nabízíme vložkování komínů, měření emisí, pravidelné kontroly komínů a kontroly spalinových cest. Zajistíme frézování komínů.


Firmy v dalších lokalitách


Revize spalinových cest v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Revize spalinových cest zahrnuje kontrolu emisí výfukových plynů a dalších součástí, které ovlivňují kvalitu výfukových plynů. Autoservisy v oblasti Východní Čechy využívají moderní technologie a vybavení, aby zajistily přesné a spolehlivé výsledky revize spalinových cest. Díky této službě mohou řidiči zajistit, že jejich vozidla splňují přísné emisní normy a přispívají k ochraně životního prostředí.