Restaurace s mini zoo – Východní Čechy

Restaurace s mini zoo v oblasti Východní Čechy je ideálním místem pro rodinný výlet. Tato restaurace nabízí nejen vynikající jídlo, ale také zábavu pro děti.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Hotel Lesní Dům

Hotel nabízí ubytování v oblasti Krkonoše - Jánské Lázně. Ideální místo pro rekreace, sport, výlety (Černá hora, Pec p.Sn., Sněžka, Trutnov, ZOO Dvůr Králové). V hotelu je sauna a vířivka (zajišťujeme masáže), parkoviště, v okolí sportovní areál.

2Rekreační areál Horalka1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sněžné 1, Dobruška Bezdlužná

Vítáme vás v rekreačním areálu Horalka, v areálu rekreace, odpočinku, klidu a pohody. V objektu se zajímavou historií, nesoucí popisné číslo „jedna“. Roubená hlavní budova představuje lidovou architekturu podorlického kraje a je chráněnou kulturní památkou.

3Restaurace a penzion U Zběhlíka

Čistá 396, Čistá
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Restaurace a penzion U Zběhlíka. Rodinná restaurace oceněná 3 hvězdami od Zdeňka Pohlreicha. Zimní otevírací doba: Po: zavřeno, Út - Čt: 11:00 - 21:00, Pá - So: 11:00 - 23:00, Ne: 11:00 - 21:00.

4Pokorný Josef - Camping Dolce

4.1
★★★★★
★★★★★
(238)
Oblanov 37, Trutnov

Nabízíme ubytování v rekreačním středisku u Trutnova (chaty, chatky, bungalovy, camp, přírodní koupaliště, aquapark, sportovní areál). Kemp je vhodný pro rekreaci, dovolenou, firemní akce, školení, výlety (Krkonoše, Janské Lázně, Pec, ZOO, Adršpach).


Firmy v dalších lokalitách


Restaurace s mini zoo v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Mini zoo je plná zvířat, která děti milují, jako jsou králíci, kozy a slepice. Děti si mohou hrát na hřišti, zatímco rodiče si mohou vychutnat skvělé jídlo a pití. Restaurace s mini zoo v oblasti Východní Čechy je skvělým místem pro rodinné oslavy a setkání s přáteli. Navštivte tuto restauraci a užijte si den plný zábavy a dobrého jídla.