Reprografické služby – Východní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Městská knihovna Litomyšl

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Smetanovo náměstí 50, Litomyšl Bezdlužná

Nabízíme bibliograficko-informační služby, meziknihovní výpůjční služby a reprografické služby. K dispozici je veřejný internet a on-line katalog knih. Pořádáme besedy a knihovnické akce pro školy a veřejnost. Půjčujeme naučnou literaturu, dětskou literaturu, poezii, beletrii a časopisy.

2Městské muzeum v Ústí nad Orlicí

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
17. listopadu 72, Ústí nad Orlicí
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Bohatá nabídka krátkodobých výstav. Interiérový orloj. Betlémy celoročně. Bratranci Kocianové. Vyhlídková věž. Ústecké školy mají poslední čtvrtek v měsíci vstup zdarma (prosíme předem se objednat)!

3Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Denisova 400, Jičín-Valdické… Bezdlužná

Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně, se sídlem Denisova 400, 506 01, Jičín-Valdické Předměstí, v okrese Jičín a v kraji Královehradecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Pr 82, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Příspěvková organizace. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 20 - 24…


Firmy v dalších lokalitách


Reprografické služby v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Reprografické služby najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Východní Čechy.