Renovace karoserie – Východní Čechy

Renovace karoserie je důležitou součástí údržby vozidla. V oblasti Východní Čechy je mnoho specialistů, kteří se věnují této oblasti.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Autoopravna Synek, s.r.o.

Nabízíme opravy karoserií, potahování dřevěných koster ocelovým či hliníkovým plechem, nádrží a jiných karosářských dílů se specializací na veterány. Zaměřujeme se také na mosazné lišty. Specializujeme se na automobily značek Mercedes Benz, Maserati, Rolls Royce, BMW a dalších.

2Marek Lorenc - Čištění Lorenc

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Prosetín 99, Prosetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na kompletní čištění a ošetřování všech částí interiérů vozů jako jsou autobusy, kabiny kamionů, vnitřky obytných a užitkových aut, koberců, sedacích souprav. Dále nabízíme strojní čištění a voskování PVC, linolea, dlažby venkovní i vnitřní, čištění teras, mramoru, kamene…

3Ruční mytí a čištění auta - Automyčka Kukleny

4.9
★★★★★
★★★★★
(45)
Pražská třída 770…, Hradec Králové -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Automyčka Kukelny nabízí profesionální ruční mytí a čištění aut v Hradci Králové. Mytí karoserie, čištění interiéru, renovace laku a světlometů, voskování a keramická ochrana laku a další služby pro váš vůz. Příjemné ceny. Dbáme na každý detail.

4Škop Patrik - Autocentrum Clientcar

Oucmanice 44, Oucmanice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovoz osobních a užitkových vozů ze zahraničí i na zakázku. Zajišťujeme výkup vozidel, renovace autolaků karoserií a světlometů, čištění interierů vozů suchou i mokrou cestou, pneuservis, opravy, prodej a skladovaní pneu. Dále čištění klimatizace - dezinfekce a prodej náhradních dílů a…

5TOP DIESEL s.r.o.- TD AUTOCENTRUM

4.7
★★★★★
★★★★★
(49)
Holandská 46, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní autoservis a pneuservis pro osobní i užitkové vozy všech značek, včetně prodeje náhradních dílů. Provozujeme čerpací stanici a půjčovnu osobních a dodávkových vozidel. Provádíme čištění interiérů, leštění a renovace karoserií.

6RENOVET, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pod Nádražím 338, Vysoké Mýto,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na renovace a opravy karoserií historických vozidel a jejich jednotlivých dílů. Hlavní činností je renovace a výroba výdřevy aut či kompletní plechování karoserií aut.

7Píša Václav - Progress

Nabídka mytí automobilů. Malířské a natěračské práce.

8FINIŠ Pardubice s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Stéblová 18, Stéblová Bezdlužná

Firma Finiš Pardubice s.r.o. působí na trhu s ojetými vozidly již 25 let. Snažíme se o co nejvyšší úroveň a kvalitu prodávaných vozidel, prodejních prostorů a personálu. Naším cílem není množství, ale kvalita vozidel a spokojený zákazník.

9Holeček Lukáš

Provádíme ruční mytí karosérií. Čistění interiérů osobních i užitkových vozidel.

10MYCÍ CENTRUM TRUTNOV

Nabízíme kompletní čištění interiérů vozů, ruční mytí, mytí motorů, voskování karoserie, rozleštění laku, mytí a ošetření kožených sedadel, tepování látkových sedaček a čalounění v autě, mytí a ošetření vnitřních i vnějších plastů, odstranění asfaltu, renovace předních světlometů.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace karoserie v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Renovace karoserie zahrnuje opravu poškození, jako jsou díry, škrábance a koroze. Renovace karoserie může také zahrnovat nátěr karoserie, aby se zlepšil vzhled vozidla.

V oblasti Východní Čechy je mnoho odborníků, kteří mají zkušenosti s renovací karoserie. Tyto odborníci používají nejmodernější technologie a materiály, aby zajistili, že vaše vozidlo bude vypadat jako nové. Renovace karoserie může být také důležitá pro prodloužení životnosti vozidla a zlepšení jeho hodnoty.

Pokud hledáte odborníka na renovaci karoserie v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na kvalitní služby a profesionální přístup. Renovace karoserie je důležitá pro udržení vašeho vozidla v dobrém stavu a pro zlepšení jeho vzhledu. Kontaktujte odborníky na renovaci karoserie v oblasti Východní Čechy a získejte zpět své vozidlo do původního stavu.