Renovace karoserie – Východní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Autoopravna Synek, s.r.o.

Nabízíme opravy karoserií, potahování dřevěných koster ocelovým či hliníkovým plechem, nádrží a jiných karosářských dílů se specializací na veterány. Zaměřujeme se také na mosazné lišty. Specializujeme se na automobily značek Mercedes Benz, Maserati, Rolls Royce, BMW a dalších.

2Marek Lorenc - Čištění Lorenc

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Prosetín 99, Prosetín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na kompletní čištění a ošetřování všech částí interiérů vozů jako jsou autobusy, kabiny kamionů, vnitřky obytných a užitkových aut, koberců, sedacích souprav. Dále nabízíme strojní čištění a voskování PVC, linolea, dlažby venkovní i vnitřní, čištění teras, mramoru, kamene…

3Škop Patrik - Autocentrum Clientcar

Oucmanice 44, Oucmanice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovoz osobních a užitkových vozů ze zahraničí i na zakázku. Zajišťujeme výkup vozidel, renovace autolaků karoserií a světlometů, čištění interierů vozů suchou i mokrou cestou, pneuservis, opravy, prodej a skladovaní pneu. Dále čištění klimatizace - dezinfekce a prodej náhradních dílů a…

4TOP DIESEL s.r.o.- TD AUTOCENTRUM

4.5
★★★★★
★★★★★
(23)
Holandská 46, Pardubice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní autoservis a pneuservis pro osobní i užitkové vozy všech značek, včetně prodeje náhradních dílů. Provozujeme čerpací stanici a půjčovnu osobních a dodávkových vozidel. Provádíme čištění interiérů, leštění a renovace karoserií.

5RENOVET, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Pod Nádražím 338, Vysoké Mýto,…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na renovace a opravy karoserií historických vozidel a jejich jednotlivých dílů. Hlavní činností je renovace a výroba výdřevy aut či kompletní plechování karoserií aut.

6Píša Václav - Progress

Nabídka mytí automobilů. Malířské a natěračské práce.

7FINIŠ Pardubice s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Stéblová 18, Stéblová Bezdlužná

Firma Finiš Pardubice s.r.o. působí na trhu s ojetými vozidly již 25 let. Snažíme se o co nejvyšší úroveň a kvalitu prodávaných vozidel, prodejních prostorů a personálu. Naším cílem není množství, ale kvalita vozidel a spokojený zákazník.

8Holeček Lukáš

Provádíme ruční mytí karosérií. Čistění interiérů osobních i užitkových vozidel.

9MYCÍ CENTRUM TRUTNOV

Nabízíme kompletní čištění interiérů vozů, ruční mytí, mytí motorů, voskování karoserie, rozleštění laku, mytí a ošetření kožených sedadel, tepování látkových sedaček a čalounění v autě, mytí a ošetření vnitřních i vnějších plastů, odstranění asfaltu, renovace předních světlometů.

10BeST 2012 s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Žižkova 515, Trutnov

Express Automyčka Nano Carwash - ruční mytí aut nanotechnologií, čištění klimatizace, voskování karoserie s dlouhodobou ochranou a renovace autolaku. Suché i mokré čištění a tepování interiéru. Impregnace kožených sedaček. On-line rezervace.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace karoserie v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Renovace karoserie najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Východní Čechy.