Realizace domovní čov, čistírny odpadních vod – Východní Čechy

Realizace domovní čističky odpadních vod je v oblasti Východní Čechy stále častější. Tento proces je nezbytný pro ochranu životního prostředí a zajištění čisté vody.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Víta Nejedlého 893, Hradec Králové
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost Vodovody a kanalizace Hradec Králové zajišťuje komplexní služby související s výrobou a zásobením pitnou vodou, odkanalizováním obcí a čištěním odpadních vod. K činnostem VAK HK patří i rozhodování o ceně vody – vodného a stočného. Společnosti patří několik čistíren odpadních vod.

2BAUSET CZ, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Nemošická 1495, Pardubice Bezdlužná Ověřená

Jsme generálním dodavatelem staveb. Provádíme komplexní stavební práce včetně bouracích prací, demoličních prací a zemních prací. K činnostem naší firmy dále patří revitalizace objektů, rekultivace a sanace území, recyklace suti. Provozujeme recyklační středisko stavební sutě.

3VODOEKOSTAV s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Černilovská 25, Hradec Kralové Bezdlužná

Vodohospodářské ekologické a průmyslové stavby. Výstavba vodovodů, kanalizací a vodojemů. Dále realizace ČOV, průmyslových a pozemních staveb.

4Centralplast s.r.o Hradec Králové

4.4
★★★★★
★★★★★
(76)
U Mostku 496, Pouchov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Centralplast je expertem na plastové bazény, zastřešení bazénů a také na septiky, žumpy, jímky, vodoměrné šachty, čistírny odpadních vod a vrtané studny. Zajišťujeme kompletní služby od návrhu přes realizaci až po servisní a údržbové práce. A pokud v naší nabídce nenajdete, co hledáte, vymyslíme…

5EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným

Řídicí a vizualizační systém s možností oboustranné komunikace. Nabízíme projekci, prodej, montáž a servis. Provádíme realizace technologických celků, topení, chlazení, klimatizace. Řízení výrobních technologií dle požadavků investora. Velkoobchod.

6CHEMIE STAR, spol. s r.o. Hradec Králové1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
K Dolíkám 717/8A, Hradec Králové
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Autorizovaný prodej a servis zařízení a technologií Kärcher. Zajištění odborného poradenství, dodávek a servisu. Výroba a prodej průmyslových čistíren odpadních vod. Čističky AQUASTAR. Kompletíní služby - návrh, projektová dokumentace, realizace a servis technologií. Mycí boxy, ruční myčky,…

7IMPEA s.r.o.

Čistírny odpadních vod ARRHENIUS s inteligentním řídícím systémem. Návrhy a realizace technologií čištění odpadních vod, zvyšování účinnosti čištění. Navrhneme a dodáme neutralizační a deemulgační stanice, provozní řády. Provádíme kurzy pro obsluhu.

8BETA - PROJEKT, s.r.o.

Zadní 1a, Svitavy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Projektování a realizace staveb, provádění jejich změn a odstraňování, inženýrská činnost a výkon stavebního dozoru. Vodohospodářské, dopravní, průmyslové a občanské stavby. Vodovody a kanalizace, provozování vodovodů a kanalizací, čistírny odpadních vod, komunikace a parkoviště, dětské a…

9HYDROGEOLOGIE PARDUBICE spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jana Palacha 324, Pardubice Bezdlužná

Hydrogeologické průzkumy a posudky pro zakládání a pro zasakování dešťových a odpadních vod z ČOV,studny vč.dokumentace (projekt,posudek), průzkumy znečištění zemin a vod,měření radonu v půdě a v objektech.

10ISP Pardubice s.r.o.

Kompletní inženýrské, stavební a řemeslné práce. Stavby na klíč.


Firmy v dalších lokalitách


Realizace domovní čov, čistírny odpadních vod v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Domovní čističky odpadních vod jsou ideální pro rodinné domy, chaty a rekreační objekty. Tyto čističky jsou navrženy tak, aby účinně odstraňovaly nečistoty z odpadních vod a zároveň minimalizovaly náklady na provoz. V oblasti Východní Čechy je mnoho odborníků, kteří vám pomohou s výběrem a instalací domovní čističky odpadních vod. Kontaktujte je a zajistěte si čistou vodu pro vaši domácnost.