Rámové fasádní lešení – Východní Čechy

Rámové, fasádní a lešení jsou nezbytné pro každou stavební práci v oblasti Východní Čechy. Tyto konstrukce umožňují bezpečný a efektivní přístup k výškovým pracím, jako je například malování, opravy nebo instalace.

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme firma zabývající se především pronájmem a montáží fasádních a pojízdných lešení ALFIX. Dalšími činnostmi, které provádíme jsou: inženýrská činnost ve výstavbě, správa a údržba nemovitostí, tesařství, topenářství, vodoinstalatérství a zámečnictví. Založení firmy se datuje na začátek roku 2007…

Poslat poptávku leseni-vanko.cz 602 150 791

Zajišťujeme kompletní dodávky střech - prodej, montáž. Nabízíme pokrývačské, klempířské, izolační a tesařské práce. Dodáme klempířské výrobky, střešní krytiny, šindele, tašky, lepenky, folie, spojovací materiály, tmely. Půjčovna lešení.

Poslat poptávku strechyaleseni.cz 603 269 126

Společnost VIKTORSTAV s.r.o. nabízí svým zákazníkům generální dodávky staveb včetně komplexního servisu souvisejících služeb u průmyslových a komerčních objektů, ale i všech typů bytových domů.

Poslat poptávku viktorstav.cz 469 319 946

Naše firma poskytuje svým zákazníkům ucelený systém v oblasti kvalitních izolací včetně poradenské služby a zajištění měření termovizní kamerou a BLOWERDOOT test. Nedílnou činnost firmy je vlastní výroba nosných kovových konstrukcí pro upevnění sanity, které firma distribuuje po celé České…

Poslat poptávku toth-sro.cz 491 483 250

Montáž suchých staveb ze sádrokartonů a cetrisu. Půjčovna trubkového lešení, HAKI lešení a stavebních strojů.

Poslat poptávku 493 533 141

Nabídka strojního omítání, provádění litých podlah, kompletních rekonstrukcí, pokládky obkladů a dlažeb, omítek, fasád, oplocení, sádrokartonů, montáž lešení, doprava stavebního materiálu.

Poslat poptávku fortress-stav.regin.cz 603 237 388

Generální dodávky staveb. Veškeré stavební práce, rekonstrukce a opravy, rodinné domy na klíč, půdní vestavby, zateplování a opravy fasád. Developerská činnost. Zemní práce. Bytové domy.

Poslat poptávku asj.cz 495 407 008

Provádíme opravy a renovace střech a fasád. Klempířské a pokrývačské práce. Sanace plochých střech. Tesařské práce. Ochranné nástřiky. Komíny. Montáž, opravy a revize hromosvodů. Rizikové kácení a prořezávání stromů. Práce provádíme většinou pomocí horolezecké techniky bez nutnosti stavět lešení a…

Poslat poptávku fasady-strechy.cz 499 422 308

Stavební a montážní služby, rekonstrukce a opravy, rodinné domy, fasády a zateplení, obklady a dlažby, kamenické práce a zámková dlažba.

Poslat poptávku firemnet.cz 495 513 051

Nabízíme dodávky stavebního materiálu. Zdicí materiály POROTHERM, YTONG, KVK, střešní krytiny BRAMAC, BESK, TONDACH, suché stavební směsi, fasády, hutní materiály, tepelné izolace, řezivo, dveře, okna, stavební chemii. Půjčujeme lešení HAKI, bednění.

Poslat poptávku stavebninystafi.cz 495 585 605

Rámové fasádní lešení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Rámové lešení je ideální pro větší projekty, zatímco fasádní lešení je vhodné pro menší práce. Lešení je k dispozici v různých velikostech a konfiguracích, aby vyhovovalo potřebám každého projektu. Bezpečnost je vždy na prvním místě, a proto je důležité zajistit, aby bylo lešení správně nainstalováno a udržováno. V oblasti Východní Čechy je k dispozici mnoho spolehlivých dodavatelů lešení, kteří nabízejí kvalitní a bezpečné produkty za konkurenceschopné ceny.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.