Prověření vozidla – Východní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Znalecká kancelář Ing. Přibyl Luboš

Provádíme znalecké posudky a analýzy dopravních nehod. Stanovujeme rychlost jednotlivých vozidel. Analýzy dopravních nehod provádíme pomocí počítačové simulace PC Crash. Oceňujeme motorová vozidla, stroje či strojní zařízení, věci movité. Zajišťujeme identifikace vozidel Cebia.

2AUTOTEST-TKMV s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobenínská 2014, Náchod
Dnes už má zavřeno

Nabízíme služby STK pro osobní a nákladní automobily a traktory. Provádíme odborné technické prohlídky vozidel, montáže a opravy tachografů, prověřování vozidel, ochranné značení skel, prodej originálních kotoučků a dalších náhradních dílů.

3AUTO IN s.r.o.5 poboček

1.4
★★★★★
★★★★★
(4)
Poděbradská 292, Pardubice Bezdlužná

Nabízíme Vám nové vozy Ford, prověřené Referentské vozy se zárukou, servis vozů Ford a originální náhradní díly Ford. U nás se můžete spolehnout na profesionální služby, širokou nabídku vozidel Ford v naší autopůjčovně.

4Autobazar KNB s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Hradecká 865, Jaroměř - Pražské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autobazar osobních a užitkových vozidel. Zajišťujeme kompletní služby při nákupu, prodeje a dovozu ojetých vozů včetně prodeje na splátky a pojištění vozidel.

5PROAUTO Hradec Králové, s.r.o.

Dřevařská 470 , Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis všech značek, diagnostika, práce elektro, klempířské i lakýrnické, pneuservis. Prodej náhradních dílů a příslušenství. Zastupování při dopravních nehodách. Provoz autopůjčovny. Zajištění STK. Leštění světlometů. Půjčovna střešních boxů a nosičů.

6Vomáčka Martin - Autobazar

4.3
★★★★★
★★★★★
(25)
Pražská 835, Náchod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autobazar Náchod - poskytujeme komplexní služby spojené s prodejem a koupí Vašeho vozidla, včetně finančních produktů s tím spojených.

7Auto - Šimon

5.0
★★★★★
★★★★★
(30)
Gorkého 2147, Pardubice Bezdlužná

Nabídka osobních a užitkových vozů ze zahraničí. Vyřizujeme STK, emise i značky. Zajišťujeme možnost asistence.

8CBA security service s.r.o.2 pobočky

Poskytujeme ochranu majetku (objektů, věcí, zboží a podobně), fyzickou ochranu osob, poradenské služby v oboru zajištění ochrany objektů - bezpečnostní analýzy, detektivní prověrky a dohled. Využíváme ke své činnosti pult centralizované ochrany, zásahové skupiny, kamerové a jiné detekční systémy.…


Firmy v dalších lokalitách


Prověření vozidla v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Na portálu Netfirmy.cz v oboru Prověření vozidla najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Východní Čechy.