Projekty zahradních úprav – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají profesionální zahradnické služby. Projekty zahradních úprav jsou zde realizovány s precizností a pečlivostí, které zajišťují dokonalý vzhled vaší zahrady.

1–10 firem z 183 nalezených Filtry

1Okrasné zahrady arboristika s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Velké Poříčí 597, Velké Poříčí Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se komplexní péčí o stromy – arboristikou, návrhy zahrad a realizacemi zahrad. Realizujeme rodinné zahrady, okrasné zahrady, ozelenění areálů a firem. Dále zajišťujeme údržbu zahrad a parků, péči o veřejnou zeleň, rekultivace a mnoho dalších služeb.

2Vavřín Jan - ARS1 pobočka

Smetanovo nám. 95, Litomyšl Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti zahradní architektury. Provádíme návrhy a realizace zahrad od předzahrádek až po veřejnou zeleň. Součástí našich služeb je profesionální údržba zahrad a veřejné zeleně. Provozujeme okrasnou školku a květinářství. Navštivte nás.

3Andr Zdeněk - ZEMNÍ PRÁCE A PROTLAKY

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Librantice 85, Librantice

Mezi naše činnosti patří provádění protlaků pod komunikacemi, úpravy pozemků a zemní protlaky. Hlavní činností jsou zemní práce a výkopové práce menšího rozsahu. Disponujeme malou technikou, jako je Minibagr Wacker Neuson 803, Minibagr, minirypadla. Provádíme práce bagrem a veškeré výkopy

4Čurda František, Ing., arch. - KORDA atelier

Zhotovujeme projekty staveb, interierů, sadových a zahradních úprav a dokumentace současného stavu objektů. Zajišťujeme inženýrskou činnost, vedoucí k získání územního rozhodnutí a stavebního povolení staveb. Návrhy a realizace zahrad, zahradních a sadových úprav.

5STUDIO ZAHRADY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Librantice 154, Librantice Bezdlužná

Návrhy a realizace zahradních a sadových úprav a veřejné zeleně. Instalace závlahových systémů.

6Valenta Petr- ZAHRADY-DESIGN

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bašnice 4, Hořice

Nabízíme zahradní architekturu, projekci a realizaci zahrad, parků a veřejné zeleně, jezírka, opěrné zídky. Dále pak kamenné prvky v zahradě, dřevěné palisády, travní koberce, protierozní systémy. Navíc nabízíme originální design.

7AQUAVITA, spol. s r.o.

Hlavní činností je výstavba vodovodů, kanalizací, ČOV a pozemních staveb. V těchto oborech zajišťuje pro investory kompletní servis tj. inženýrská činnost, projektová činnost, kompletní dodávka staveb. Další činností firmy je stavba domovních čistíren odpadních vod, výrobou a montáží plastových…

8JELÍNEK MILOSLAV Ing.-PROJEKTOVÁ ČINNOST

Projekty bytových a občanských staveb. Stavební úpravy a novostavby. Byty, rodinné domy, bytové domy včetně interiérů, stavby pro služby, obchod a administrativu, sportovní stavby, stavby pro školství a zdravotnictví, opláštění a zastřešení hal, veřejné prostory - náměstí.

9DENIVKOVÁ ZAHRADA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Mravín 5, Jenišovice Bezdlužná

Provádíme drobné zemní práce, projektování, realizace a údržbu zahrad a veřejné zeleně. Distribuujeme po ČR plastové trávníkové lemy.

10EKOGREEN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lány na Důlku 10, Pardubice Bezdlužná

Zahradnictví, projektování, návrhy, realizace zahrad. Zahradní jezírka, architektura, centrum. Zajistíme zahradnické služby, práce. Provádíme projektování, navrhování, zakládání zahrad. Okrasné zahrady, kameny. Úprava a údržba trávníků, trávy.


Firmy v dalších lokalitách


Projekty zahradních úprav v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho zahradnických firem, které se specializují na úpravy zahrad a nabízejí širokou škálu služeb, jako jsou například zahradní architektura, zahradní úpravy, zahradní design a mnoho dalšího. Tyto firmy mají zkušené týmy odborníků, kteří vám pomohou s výběrem nejvhodnějších rostlin, materiálů a doplňků pro vaši zahradu. Projekty zahradních úprav v oblasti Východní Čechy jsou navrženy tak, aby splňovaly vaše představy a přání a zároveň byly funkční a esteticky působivé. Pokud hledáte profesionální zahradnické služby v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z mnoha zahradnických firem a nechte svou zahradu proměnit v krásné a útulné místo k odpočinku.