Projekce kuchyní – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho kuchyňských studií, které nabízejí širokou škálu kuchyňských projektů. Projekce kuchyní je důležitá pro každého, kdo chce mít dokonalou kuchyni.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Hladík Miloslav - soukromá stavební firma1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
ul. Třebízského …, Pardubice - Dašice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme plastová okna a vchodové plastové dveře Rehau, Schüco, Gealan, Inoutic. Provádíme kompletní práce včetně demontáže, montáže a zednické práce. Zabýváme se kompletní stavební činností - novostavby, rekonstrukce, zateplování rodinných domů. Projektová činnost. Zelená úsporám:…

2Atelier ZILVAR, s.r.o.2 pobočky

Nabízíme krby, krbové vložky, krbová kamna a kachlová kamna HARK včetně dodávky, montáže i poradenské činnosti, podlahový teplovzdušný akumulační systém AKU vytápění domů a projekty nízkoenergetických, pasivních rodinných domů, dozory, inženýrská činnost, krby, solární kolektory, a rekuperace v…

3ELEKTROINSTALACE MIHL s.r.o.

Nabízíme komplexní elektroinstalační práce v průmyslu, provozovnách i rodinných domcích.

4ALDAN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kuklenská 318/42, Hradec Králové Bezdlužná

Zajišťujeme projektování, servis a výstavbu gastronomických provozů. Montujeme profesionální zařízení studených i teplých kuchyní. Nabízíme výrobky z konglomerovaného a přírodního kamene. Provádíme čištění koberců, dlažeb, plovoucích podlah, linolea a jiných povrchů pomocí systému ROTOWASH -…

5M-tech, s.r.o.3 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 526, Pardubice Bezdlužná

Firma M-tech, s.r.o. byla založena v roce 1993. Její hlavní činností je prodej a instalace zařízení od výrobce Mitsubishi Electric. Sortiment této značky zahrnuje klimatizační jednotky, deskové entalpické rekuperační výměníky vzduchu (Lossnay), odvlhčovače vzduchu a tepelná čerpadla typu vzduch…

6J. + J. FOGL s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Tyršova 354, Letohrad Bezdlužná

Prodej elektrospotřebičů a kuchyňských potřeb. Provádění elektromontážních prací, projektování a revize vyhrazených elektrických zařízení.

7Ewelina Design s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Komenského 264/5, Hradec Králové

Návrhy a realizace interiéru, 3D návrhy, poradenství designér, výroba kuchyní, skříní, nábytku. Rekonstrukce a koupelny na klíč, obklady, podlahy, dveře, půdní vestavby.

8Dřevozpracující družstvo

Truhlářská výroba masivních dřevěných výrobků. Rekonstrukce dřevěných historických památek. Dřevěné objekty, roubené domy.

9Škoda Aleš

Vypracování projektu, dodávka, montáž a servis veškerého vybavení restaurací, kuchyní, jídelen, hotelů a dalších stravovacích zařízení.

10FITCOM spol. s r.o.

Nabízíme vypracování návrhů a realizace bytových interiérů.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce kuchyní v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho odborníků, kteří vám pomohou s výběrem správného projektu a s jeho realizací. Kuchyňské projekty jsou důležité nejen z estetického hlediska, ale také z praktického. Správně navržená kuchyň vám ušetří čas a usnadní vaření. V oblasti Východní Čechy najdete mnoho kuchyňských studií, které nabízejí projekce kuchyní na míru vašim potřebám. Nebojte se investovat do kvalitního projektu, který vám bude sloužit mnoho let.