Projekce výměníkové stanice – Východní Čechy

Projekce, výměníkové a stanice jsou klíčovými slovy v oblasti Východní Čechy. Tyto prvky jsou nezbytné pro efektivní vytápění a chlazení budov.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1K Mont Choceň, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vraclavská 285, Vysoké Mýto Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na výstavbu technických zařízení budov. Zajistíme pro vás projekční práce, dodávky, montáže i servis technických zařízení. Realizujeme vytápění (výměníkové stanice, tepelná čerpadla, plynové kotle a další), zdravotní techniku (vnitřní vodovod, kanalizace) i rozvody plynu.

2T-FESTING, spol. s r.o.

Nabídka realizací průmyslového a bytového vytápění, zdravotnické a plynové instalace včetně projektu.

3Kubišta Milan - ARKUDA1 pobočka

Nabízíme prodej, montáž a servis solárních systémů, čerpadel a výměníků. Součástí nabízených služeb je i realizace rozvodů"voda topení", které zajišťují naši proškolení zaměstnanci. Naše produkty Vám sníží provozní náklady na vytápění a ohřev vody.

4PK Interklima s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Milheimova 827, Pardubice-Zelené… Bezdlužná

Energetické poradenství, studie. Projekční služby v oboru vytápění. Vypracování projektových dokumentací všech stupňů pro RD, bytové domy, průmyslové objekty administrativní a jiné objekty. Výběr akcí: Výstavba pavilonů MŠ U Vysočanského pivovaru – vytápění, přeložka plynovodu (2011) Vyšší…

5ENERGIS 92, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Vážní 531, Hradec Králové Bezdlužná

Vývoj, projekce, výroba, prodej, montáž a servis zařízení pro distribuci tepla a elektrické energie.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce výměníkové stanice v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Výměníkové stanice jsou umístěny v budovách a slouží k přenosu tepla mezi vytápěnými místnostmi a zdrojem tepla. Projekce pak zajišťují rovnoměrné rozložení tepla v celé budově. Díky těmto prvky je možné dosáhnout vysoké účinnosti vytápění a chlazení, což vede k úsporám energie a nižším nákladům na provoz. V oblasti Východní Čechy je k dispozici široká škála výměníkových stanic a projekcí, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.