K Mont Choceň, s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu technických zařízení budov. Zajistíme pro vás projekční práce, dodávky, montáže i servis technických zařízení. Realizujeme vytápění (výměníkové stanice, tepelná čerpadla, plynové kotle a další), zdravotní techniku (vnitřní vodovod, kanalizace) i rozvody plynu.

25916483 ARES
DIČ CZ25916483
Vznik 1999
Telefony 465 483 100
Miloslav Komárek (jednatel)
Miloš Spurný (obchodní ředitel)
Petr Bezdíček (výrobní ředitel)
Dana Ondo (ekonom)
  • vytápění, plynovody, zdravotní technika, tepelná čerpadla, projekce, servis plynových zařízení, topenářské práce, zdravotechnika, dodávka a montáž vodoinstalace, dodávka a montáž vytápění, tepelných čerpadel a plynových kotlů, dodávka a montáž plynoinstalace, zpracování projektové dokumentace vodovodů, plynovodů, kanalizace, vytápění, vzduchotechniky, chlazení, servis plynových kotlů a tepelných čerpadel, pravidelný roční servis plynových zařízení, záruční a pozáruční servis tepelných čerpadel a kotlů, technické návrhy řešení a alternativní způsoby vytápění, kotle na biomasu a dřevní odpad, zařízení pro zpětné získávání odpadního tepla, tepelná čerpadla a rekuperace, Buderus, Viessmann, De Dietrich, systémy stropního a podlahového vytápění, projekce technologických zařízení staveb, průmyslové plynovody, přeložky plynárenských zařízení, vodoinstalatérství, topenářství, úspory energií, plynová zařízení, chladicí zařízení, technické zařízení budov, výstavba technických zařízení budov
  • Jsme rodinná firma s tradicí, která staví nejen na bohatých zkušenostech svých zakladatelů, ale zejména svých montérů a techniků, kteří mají bohatou praxi v oboru a odvádějí kvalitní práci.

    Hlavní činností naší firmy jsou dodávky a montáže technických zařízení budov. Zajišťujeme také servis technických zařízení

    V současné době se stále více zaměřujeme na oblast obnovitelných zdrojů energie. 

    Součástí našich služeb jsou komplexní projekční práce, administrace dostupného financování staveb a energetické poradenství.

    Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.