Projekce topení – Východní Čechy

Projekce topení je v oblasti Východní Čechy stále více žádaná služba. Tento proces spočívá v navrhování a instalaci topného systému, který bude co nejefektivnější a zároveň ekonomický.

1–10 firem z 84 nalezených Filtry

1PRVNÍ STAVEBNÍ CHRUDIM akciová společnost

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Tovární 1130, Chrudim Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní stavební práce. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcemi nemovitostí, provádíme zemní a výkopové práce, realizujeme inženýrské sítě, poskytujeme zámečnické práce. Mezi naše další služby patří prodej stavebnin, pronájem stavební mechanizace a nákladní doprava.

2SINTOP, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(6)
Al. Jiráska 599, Nový Bydžov Bezdlužná

Firma SINTOP, s.r.o. zajišťuje dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu a plynových spotřebičů.

3ENERGIA PROJEKT s.r.o.

Pozemní a inženýrské stavitelství, architektonické a inženýrské činnosti včetně projektování.

4VK INVESTING s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Moravská 205, Jaroměř

Projekční práce, projektování, dodávky a montáže průmyslových a víceúčelových halových objektů, energetických staveb. Jádrové vrtání.

5MAVIS HRADEC KRÁLOVÉ, spol. s r.o.

Akademika…, Hradec Králové
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Měřicí a regulační technika, obchodní partner firmy OMRON. Architektonické a inženýrské činnosti včetně projektování. Spolupracující firma Maris Nový Bor.

6STEBAU s.r.o. Hradec Králové

Zajišťujeme kompletní projekční práce včetně stavebních a inženýrských staveb. Projektová činnost, pozemní stavby, zdravotní technika, elektroinstalace, vzduchotechnika, topení vč. rozpočtů, inženýrská činnost je naší součástí.

7VPK Maurer s.r.o.

Projekční a inženýrská činnost, realizace.

9Vopálka Karel, Ing - Q PRO

Konzultace, poradenství a projekční činnost v oboru vzduchotechnika a klimatizace. Tvorba oborového software.

10Pavel Doležal - voda, topení, plyn

Firma se zabývá instalatérstvím v oblasti vytápění, klimatizací a plynovými rozvody, rozvody vody na klíč. Revize a servis kotlů. Projektová dokumentace.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce topení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky projekci topení v oblasti Východní Čechy mohou být náklady na vytápění sníženy až o 30 %. Tento výsledek je dosažen díky použití moderních technologií a materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro projekci topení v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s mnohaletou praxí v oboru. S jejich pomocí získáte topný systém, který bude plně odpovídat vašim potřebám a přání.