Prodej vstřikovacích forem – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu vstřikovacích forem. Tyto formy jsou nezbytné pro výrobu plastových dílů a součástek.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Specializujeme se na lisování, vstřikování a svařování plastů. Vyrábíme různé plastové díly, které zákazníci postrádají na českém trhu. Vyrábíme i kancelářské vybavení, jako jsou telefonní stojánky, odkladače papírů, multifunkční kancelářské police na stůl nebo držáky monitoru. Navštivte…

Poslat poptávku eshop.brahaplasty.cz 737 261 686

Naše firma TVAR patří k tradičním zpracovatelům plastů. Zabýváme se zakázkovou výrobou plastových výrobků a obalů. Provádíme obrábění na CNC routeru, vakuové tvarování technických výlisků a potisk. Dále se věnujeme prodeji vlastních výrobků, např. kosmetickým dózám či svačinovým boxům.

Poslat poptávku tvar.cz 467 409 931

Výroba plastových polotovarů vstřikováním a vakuovým tvářením. Reklamní zboží. Nákladní doprava.

Poslat poptávku lph-kbelnice.cz 493 520 657

Zabýváme se zpracováním termoplastů a výrobou lisovacích forem na zakázku v naší lisovně. Plasty zpracováváme metodou vstřikováním termoplastů do forem a to do maximální hmotnosti výlisků 1000g. Dále se věnujeme kovovýrobě a prodeji plastových výrobků a zahradního sortimentu. Poskytujeme…

Poslat poptávku bsb-lisovna.cz 491 523 534

Prodej měřidel, přístrojů a pomůcek v geodezii a stavebnictví - vodováhy SOLA, nivelační přístroje, stavební lasery, dálkoměry, geodetické znaky. Zakázková výroba plastových výrobků vstřikováním do forem. Provozujeme lisovnu, provádíme zpracování plastů.

Poslat poptávku naturahradec.cz 495 428 260

Prodej vstřikovacích forem v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní vstřikovací formy, můžete se obrátit na místní výrobce, kteří nabízejí širokou škálu forem pro různé účely. Vstřikovací formy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly odolné a spolehlivé. Pokud potřebujete vstřikovací formy v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat místní výrobce a získat kvalitní produkty za přijatelnou cenu.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.