Prodej vchodových dveří zahrnuje výběr z různých materiálů, bezpečnostních tříd a designů. Firmy v oboru dodávají standardní modely i dveře na míru. Při výběru je důležité posoudit izolační vlastnosti a odolnost proti vloupání. V lokalitě Kocbeře lze najít prodejce s montáží i bez.
1–8 firem z 8 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Výroba a prodej dřevěných oken a dveří. Nabídka vchodových a protipožárních dveří, garážových vrat a zárubní.
Poskytujeme moderní okna, dveře, rolety a okenice z profilových systémů REHAU a VEKA. Naší prioritou je kvalita, tepelná a zvuková izolace a bezpečnost. Každý projekt přizpůsobujeme vašim potřebám a přání.
Naše firma je zaměřena na stavebně truhlářskou výrobu a na výrobu nábytku. Rovněž stavíme všechny druhy klasických topenišť při zajištění ekologie.
Nabízíme široký výběr oken, dveří a vrat včetně plastových, dřevěných a hliníkových variant. Naší specializací jsou garážová vrata na míru s možností online kalkulace a montáže. Těšíme se na vaši poptávku v Trutnově.
Nabízíme špičková okna, dveře a stínění s vysokou kvalitou a dlouhou životností. Každý produkt navrhujeme a montujeme na míru, přičemž ručíme za naše dílo po celou dobu jeho životnosti.
Prodáváme plastová okna a dveře skladem, včetně vchodových a balkonových modelů. Expedujeme do 48 hodin od objednání a nabízíme doručení přepravní službou. Výběr zahrnuje moderní šestikomorový profil švýcarské provenience. Služby jsou určeny pro soukromé investory i firmy.
Zabýváme se prodejem a montážemi podlahových krytin a interiérových dveří. Nabízíme vám vinylové podlahy, laminátové podlahy, marmoleum, dřevěné podlahy a rolové PVC různých vzorů. Součástí naší nabídky jsou také koberce. Navštivte naši prodejnu a vybírejte ze široké nabídky podlah a …
Naše truhlářství na zakázku vyrábí dveře, schody, kuchyně, nábytek, obložení, okna euro, špaletová a jiná. Vše dodáme včetně dopravy a montáže, v jakýchkoli tvarech, rozměrech, barvách i dřevinách po celé České republice.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.