Prodej štěrkodrtě – Východní Čechy

Štěrkodrtě jsou v oblasti Východní Čechy velmi oblíbené. Tyto kameny jsou ideální pro výstavbu cest, parkovišť a dalších ploch.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1TRUCK-P Pitrmuc Vlastimil

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolní Branná 317, Dolní Branná Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej sypkého stavebního materiálu. U nás zakoupíte písky, kačírky, štěrky, štěrkodrtě, drtě, žulové kostky a zahradní kámen. Zajišťujeme přepravu sypkých materiálů vlastní nákladní dopravou.

2Vodvárka David - doprava a kontejnery

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Ke garážím 896, Slatiňany Bezdlužná

Zajištění nákladní dopravy sypkých stavebních materiálů a betonu. Nabídka přistavení kontejnerů vozem Daf LF Euro 6 (nosnost 8,5 tuny) nebo vozem Avia D75 Euro 3 (nosnost 4,5 tuny) Nakládání s odpady. Prodej písku, štěrkodrtě, lomového kamene. Přeprava bagrů a jiných pracovních strojů.

3Hercík Roman - Betostav4 pobočky

Jsme certifikovaný výrobce většiny tříd betonových směsí a cementových malt. Díky velké výkonnosti našich 4 betonáren jsme schopni dodávat materiál i na velké stavby. Vlastníme rozsáhlý vozový park autodomíchávačů včetně výkonných čerpadel, ale i vozy na přepravu sypkých hmot typu písku či…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej štěrkodrtě v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky svému hrubému povrchu zajišťují vysokou odolnost proti poškození a snadno se udržují. Prodej štěrkodrtě v oblasti Východní Čechy je velmi rozšířený a nabízí se zde široká škála barev a velikostí. Pokud hledáte kvalitní a cenově dostupnou štěrkodrtě, určitě se podívejte na nabídku v oblasti Východní Čechy.