Dovoz štěrku – Východní Čechy

Dovoz štěrku je v oblasti Východní Čechy velmi žádanou službou. Tento materiál se využívá především při stavbě cest, parkovišť a dalších staveb.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Technické služby města Nový Bydžov

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
F. Palackého 1244, Nový Bydžov Bezdlužná Ověřená

Naše příspěvková organizace má tři hlavní oblasti působení. Pro město Nový Bydžov zajišťujeme veřejné služby v podobě odpadového hospodářství, údržby zeleně a správy hřbitovů. Dále se staráme o městská sportoviště. Pro komerční zákazníky nabízíme služby typu zemních prací, dopravy nebo…

2STAVER Luže s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(33)
Žižkova 393, Luže Bezdlužná

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních staveb, zejména pak výstavbou rodinných domů na klíč, kompletními rekonstrukcemi, modernizacemi stavebních objektů, stavební údržbou objektů, prováděním zemních prací, řezáním živičných povrchů, dovozem písku, kameniva. STAVEBNINY LUŽE : ve stavebninách…

3David Hurt - Odvoz odpadu

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
kpt. Nálepky 2331, Pardubice Bezdlužná

Přistavení kontejnerů na odpad. Odvoz suti , směsného a objemného odpadu při vyklízení bytů, sklepů, půdních prostor, garáží, nemovitostí. Odvoz odpadu ze zeleně. Dovoz písku, štěrku, betonu, mulčovací kůry atd.

4ATLANTIS Pardubice s.r.o.2 pobočky

Firma zabývající se realizací střech (tesař, klempíř, pokrývač). Autodoprava - odvoz suti (možnost přistavění kontejneru), dovoz a prodej sypkých hmot, prodej betonu.

5Pískovna Dolany

4.4
★★★★★
★★★★★
(89)
Dolany, Dolany
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Pískovna zajišťuje těžbu, prodej, dovoz, dopravu písku, štěrku, kameniva, kačírku. Štěrkovna prodává praný písek a kačírek různé frakce, písek, drcené kamenivo a kámen do betonu. Prané kačírky pro okrasná a koupací jezírka. Možnost vlastního odvozu.

6Uhlí Pardubice - Zdeněk Kulička

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
Milheimova , Pardubice Bezdlužná

Prodej hnědého uhlí, briket, koksu, palivového dřeva. Autodoprava-dovoz sypkého materiálu (štěrk,písek,beton..)vozy Avia a Liaz.

7NEVRKLA PETR - POZEMNÍ STAVBY

Karle 77, Svitavy 2 Bezdlužná

Provádíme kompletní pozemní práce, přípravné a dokončovací práce pro stavby, úklidové služby a provozujeme nákladní dopravu.

8TERNO spol. s r.o.

Nabízíme dopravu sypkých materiálů, dovoz štěrku, písku a veškerých stavebních materiálů s možností objednávky nakladače. Provádíme zemní práce.


Firmy v dalších lokalitách


Dovoz štěrku v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Díky kvalitnímu štěrku se zajišťuje pevnost a stabilita celé konstrukce. V oblasti Východní Čechy je možné najít řadu spolehlivých dodavatelů, kteří se specializují na dovoz štěrku. Tyto firmy nabízejí širokou škálu různých druhů štěrku, které se liší velikostí a kvalitou. Díky tomu si mohou zákazníci vybrat ten správný materiál pro svou konkrétní stavbu. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele štěrku v oblasti Východní Čechy, určitě se vyplatí využít služeb místních firem.