Prodej dveřních klik – Východní Čechy

Prodej dveřních klik v oblasti Východní Čechy je v současné době velmi žádaný. Lidé hledají kvalitní a spolehlivé kliky, které jim zajistí bezpečnost a pohodlí.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1TRIVOS - truhlářství v.o.s.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Jiráskova 568, Borohrádek Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní okna a dveře z masivního dřeva? Pak jsme tu pro vás. V našem truhlářství se specializujeme na výrobu dřevěných eurooken, dřevěných vchodových dveří a zimních zahrad. Při výrobě používáme masivní dřevo nejvyšší kvality.

3CRATER HK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(131)
Bratří Štefanů 950…, Hradec Králové Bezdlužná

Potřeby pro truhláře, řemeslníky, kutily. Specializujeme se na prodej nábytkového a stavebního kování, nabízíme také spojovací a upevňovací techniku, nářadí, nástroje, lepidla, výrobky stavební chemie a další.

4Šír Josef

Naše firma zajišťuje výrobu, velkoobchodní a maloobchodní prodej mosazného kování na dveře, špaletová okna a euro okna. Dále se specializujeme na výrobu a prodej držáku madla schodišťového zábradlí.

5Jirásek Jaroslav - SVĚT DVEŘÍ1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Hořičky 120, Hořičky Bezdlužná

Zajišťujeme prodej a montáž dveří a zárubní. Dodáme levné vnitřní, interiérové dveře a zárubně PORTA DOORS - přes 300 modelů, dveře vchodové, technické, bezpečnostní, protipožární a posuvné, teflonové závěsy. Kliky, zámky, kování, zavírače dveří.

6LEXIKON CZ, s.r.o.

Pardubická 178, Chrudim
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Kompletní dodávky plastových, dřevěných euro nebo dřevohliníkových oken a dveří. Dále garážových vrat, zimních zahrad, rolet, okenic, žaluzií, parapetů a všeho, co s okny souvisí.

7DŘEVOINTERIÉR, s.r.o.

Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na zakázku z lamina, masivu i vysokého lesku. Prodáváme nábytkové i stavební kování - úchytky, kliky, štíty, závěsy, panty, kuchyňské dřezy. Nabízíme také drátěné programy a kování na posuvné dveře. Prodáváme barvy, lepidla, tmely, těsnění oken i dveří.

8STRNAD podlahy, dveře s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Rohovládova Bělá 143, Rohovládová Bělá
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodejna. Nabízíme koberce, PVC, vinylové podlahy, linoleum MARMOLEUM, laminátové podlahy BALTERIO, parkety, korkové podlahy, dřevěné podlahy MAGNUM, HOCO, samonivelační stěrky, obvodové a přechodové lišty. Prodej a montáž dveří PORTA-DOORS, BOULIT. Podlahářství.

9SKLO JANÁK s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
U Liboháje 123, Polička
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme řešení pro vaše interiéry a skleněné realizace. V oboru bezpečnostního skla působíme již déle než 10 let a máme bohaté zkušenosti, které se nebojíme předat dál. Naší specializací jsou otočné a posuvné celoskleněné dveře, bezrámové sprchové kouty a další produkty z plochého bezpečnostního…

10Morávek Daniel - Truhlářství

Zabýváme se výrobou špaletových a zdvojených oken, eurooken, vchodových a interiérových dveří. Nabízíme schodiště a truhlářské práce. Používáme dubové, borovicové, smrkové a modřínové dřevo. Specializujeme se na prodej klik a štítů Hoppe, Cobra, Mat a Twin.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dveřních klik v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Nabídka dveřních klik v oblasti Východní Čechy je velmi široká a zahrnuje různé typy klik, jako jsou například kliky s klíčem, bez klíče, s kódem nebo s otiskem prstu. Výběr správné kliky je velmi důležitý, protože zajišťuje bezpečnost domu a majetku. Pokud hledáte kvalitní dveřní kliky v oblasti Východní Čechy, můžete se obrátit na odborníky, kteří vám poradí s výběrem a zajistí montáž kliky. Investice do kvalitních dveřních klik se vám určitě vyplatí, protože zajišťují bezpečnost a pohodlí vašeho domova.