Prodej dioptrických brýlí – Východní Čechy

Prodej dioptrických brýlí je v dnešní době velmi rozšířený a oblíbený. Lidé si je pořizují nejen kvůli korekci zraku, ale také jako módní doplněk.

1–10 firem z 70 nalezených Filtry

1Oční optika - Nováková Irma1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 94/IV, Vysoké Mýto
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

V naší oční optice vám nabízíme široký výběr dioptrických brýlí, brýlových čoček, kontaktních čoček a slunečních brýlí. Provádíme bezplatné měření zraku a aplikujeme kontaktní čočky.

2OČNÍ OPTIKA

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Smetanovo náměstí 53, Litomyšl
Otevřeno do 12:00
Ověřená

V naší oční optice nabízíme zhotovení brýlí na počkání, opravy a úpravy brýlí, aplikace kontaktních čoček a odborné měření zraku. Prodáváme širokou škálu slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňkového sortimentu.

3Vodvárková Anna – Optika Trio1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Palackého třída 205, Chrudim Bezdlužná Ověřená

V oční optice Trio se zabýváme prodejem kvalitních dioptrických brýlí, kontaktních čoček, slunečních brýlí a příslušenství. Součástí našich služeb je odborné měření zraku, aplikace kontaktních čoček a výroba brýlí do hodiny. Navštivte naši optiku. V oboru máme 35 let zkušeností.

4Veselá Kateřina, DiS. - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(46)
Malé náměstí 34, Trutnov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

V oční optice Kateřina Veselá pečujeme o váš zrak již od roku 1999. Provádíme odborné měření zraku a prodáváme dioptrické brýle, dioptrické sportovní brýle, dětské brýle i sluneční brýle. S výběrem brýlí vám rádi a ochotně poradíme.

5Sobek Optik, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
17. listopadu 229, Pardubice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Oční optika nabízí dioptrické brýle i sluneční brýle. Zabýváme se měřením zraku, poradíme a naučíme Vás jak správně aplikovat kontaktní čočky nebo pro Vás zhotovíme multifokální brýlové čočky.

6Vágnerová Jitka

Jihoslovanská 35, Trutnov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme dioptrické brýle i sluneční brýle. Široký výběr brýlových obrub všech cenových kategorií, brýlové, sluneční, polarizační a sportovní brýle, pouzdra, lupy a čisticí prostředky.

7OPTIK s.r.o.1 pobočka

Smetanovo náměstí…, Litomyšl
Otevřeno do 16:30
Ověřená

Prodej brýlí, čoček a příslušenství.Oční optika nabízí prodej dioptrických i slunečních brýlí a jejich příslušenství. Naleznete nás v našich dvou pobočkách v Litomyšli a v Poličce.Provoz oční optiky. Nakupujte brýle výhodně · Poradíme Vám s výběrem.

8Zvoníček Leoš - oční optika1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Krkonošská 29, Vrchlabí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Měření zraku, prodej dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství.

9Oční optika Jana Augustinová

3.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Palackého nám. 59, Polička
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej optických a slunečních brýlí. Dále lupy, pouzdra, utěrky, šňůrky, roztoky na kontaktní čočky, čistící spreje i okluzory. Samozřejmě vám upravíme brýle přímo na míru. V neposlední řadě od nás získáte profesionální poradenství a individuální přístup.

10Oční optika Alena Boháčová s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Klášterní 11, Vysoké Mýto
Otevřeno do 16:30

Boháčová Alena - Oční optika nabízí tyto služby. Brýle, vázané, vrtané, kovové, plastové, titanové, dioptrické, sluneční, kontaktní čočky, měření zraku, vyšetření zraku, zhotovení brýlí, lékařské předpisy, prodej brýlových obrub, brýlových čoček, roztoků a doplňků k brýlím, záruční, pozáruční…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dioptrických brýlí v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy je možné zakoupit dioptrické brýle v několika optikách, které nabízejí široký výběr různých typů a značek.

V první řadě je nutné si nechat změřit dioptrie u očního lékaře, který určí potřebnou korekci zraku. Poté se může zákazník vydat do optiky, kde mu budou nabídnuty různé druhy brýlí. Mezi nejčastější patří klasické celorámové brýle, polotovary, rámové brýle nebo bezrámové brýle.

Celorámové brýle jsou nejtradičnější a nejrozšířenější typ dioptrických brýlí. Jsou vyrobeny z kovu nebo plastu a mají celý rám kolem skel. Polotovary jsou brýle, které mají pouze horní část rámu a spodní část je bez rámu. Rámové brýle mají rámy pouze kolem skel a bezrámové brýle jsou bez rámu úplně.

Kromě typu brýlí je důležité zvolit také správný materiál skel. Nejčastěji se používají plastová nebo skleněná skla. Plastová skla jsou lehčí a odolnější, ale mají horší optické vlastnosti než skleněná skla. Skleněná skla jsou naopak těžší, ale mají lepší optické vlastnosti.

V optice je také možné si vybrat z různých druhů povlaků na sklech. Mezi nejčastější patří antireflexní povlak, který snižuje odlesky a zlepšuje kvalitu obrazu, a tvrdostní povlak, který chrání skla před poškrábáním.

Ceny dioptrických brýlí se liší podle typu brýlí, materiálu skel a značky. v oblasti Východní Čechy se ceny pohybují od několika set korun až po několik tisíc korun. V některých optikách je také možné využít akční nabídky a slevy.

Výběr dioptrických brýlí by měl být pečlivý a zákazník by si měl být jistý, že si vybral správný typ brýlí a materiál skel. Optiky v oblasti Východní Čechy nabízejí široký výběr různých druhů brýlí a kvalifikovaný personál pomůže s výběrem a poradí s jakýmkoliv dotazem.