Prodej cukrovinek je skvělý způsob, jak obohatit svůj den o sladké potěšení. Ať už hledáte čokolády, bonbóny nebo speciální dárkové balení, v lokalitě Rychnov nad Kněžnou máte na výběr z široké nabídky, která potěší každého milovníka sladkostí.
1–7 firem z 7 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Provozujeme dvě prodejny luxusních pamlsků, kde nabízíme široký sortiment kvalitní čokolády, bonboniér, čokoládových bonbonů a mnoha dalších sladkostí a oříšků. Přijďte k nám zažít sladké chvilky s našimi specialitami.
Provozujeme dvě prodejny luxusních cukrovinek a dárkových balíčků. Nabízíme široký sortiment čokolády, bonbonů a kvalitních oříšků. Každý si u nás vybere, ať už hledá sladkost pro sebe nebo jako dárek pro své blízké.
Velkoobchod Vojáček dováží a distribuuje tabulkové čokolády, bonboniéry a luxusní vážené čokoládové bonbony. Námi dodávaná čokoláda je špičkové kvality s excelentní chuti. Čokoládový sortiment doplňujeme o velkoobch. distribuci nečokoládových výr.
Zabýváme se výrobou a prodejem pečiva, cukrářských a chlebových výrobků, lahůdek, bio produktů, dortů a balených výrobků. Dále prodáváme smetanové zmrzliny, rolády, bábovky, třené výrobky, jemné pečivo. Náš sortiment zahrnuje také špaldové pečivo, pohankový chléb, mazance, vánočky a další.
Prodáváme sudová a lahvová vína a jiný alkohol. Dále nabízíme tabáky, tabákové výrobky, cigarety, dárkové zboží, cukrovinky, paštiky a čokoládu.
Milan Jarkovský, se sídlem Ještětice 72, 516 01, Solnice, v okrese Rychnov nad Kněžnou a v kraji Královehradecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1998. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.