Prodej bouraných, havarovaných aut – Východní Čechy

V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho prodejců bouraných a havarovaných aut, kteří nabízejí široký výběr vozidel za výhodné ceny. Tyto vozy jsou ideální pro ty, kteří hledají levnější alternativu k novým vozům.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Autocentrum Skořenice s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Skořenice u Chocně…, Choceň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplex služeb v oblasti ojetých aut. Dodáváme použité a nové náhradní díly zejména na evropské vozy vyrobené v letech 1990 – 2015. Prodáváme ojetá auta a k prodaným vozům poskytujeme svým zákazníkům další cenově zvýhodněné služby, jako je výměna náplní, příprava na STK nebo náhradní…

2APA Hradec Králové s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Náchodská 731, Plotiště nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme likvidaci všech typů vozidel z celé ČR – osobních, nákladních, přívěsů, návěsů i autobusů. Potvrzení, potřebné k odhlášení vozidla z evidence, Vám vydáme ZDARMA. Dále nabízíme možnost odvozu autovraků na naše autovrakoviště vlastními odtahovými vozy, výkup havarovaných a nepojízdných…

3S.A.S. cz spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
V Lukách 1418, Ústí nad Orlicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

autorizovaného prodejce a servisu vozů Kia a Mazda.

4DIPA, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(92)
Svojšice 50, Přelouč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Likvidace autovraků, výkup ojetých a havarovaných vozidel. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci, na jehož základě odhlásíte Vaše auto z evidence motorových vozidel v místě příslušném a zrušíme smlouvu o povinném ručení.

6Křenek Jiří - AUTOPŮJČOVNA AUTOSERVIS ODTAHOVÁ SLUŽBA MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

ZAPŮJČENÍ OSOBNÍCH VOZIDEL (různých značek, nejlepší ceny v regionu ) -PŘI KAŽDÉM ZAPŮJČENÍ VOZIDLO KOMPLETNĚ ČISTÍME -pro stálé klienty výrazné slevy -přistavení vozidla na místo dle dohody -odvoz vozidla z místa dle dohody -možnost zapůjčení vozidla i s řidičem -zapůjčení sněhových řetězů a…

7Autodíly Škoda, Miroslav Černý

4.6
★★★★★
★★★★★
(77)
U Kapličky 135, Pardubice - Mnětice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodej použitých náhradních dílů na vozy Škoda. Opravy a přípravy vozů na STK. Výkup vozů na opravu i náhradní díly.

8Autobazar KNB s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(61)
Hradecká 865, Jaroměř - Pražské…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Autobazar osobních a užitkových vozidel. Zajišťujeme kompletní služby při nákupu, prodeje a dovozu ojetých vozů včetně prodeje na splátky a pojištění vozidel.

9Kolář Patrik

Kompletní diagnostika pro všechny motocykly, která zjistí veškeré závady v řídící jednotce. Oprava havarovaných motocyklů, veškeré náhradní díly, pneuservis.

10Vítek Pavel - autoklempíř

3.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Křížkovského 454/12, Hradec Králové

Provádímeme opravy karoserií havarovaných i korodovaných osobních vozů všech typů a značek, včetně nového laku. Veškeré automechanické práce, rovnací stolice. Výměny olejů, brzdových destiček a jiné drobné opravy. Samozřejmostí jsou technické prohlídky včetně kontroly emisí. Dále provádíme výměny…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej bouraných, havarovaných aut v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Většina prodejců nabízí také možnost financování a výměny starého vozu za nový.

Koupě bouraného nebo havarovaného vozu může být pro někoho riziková, ale většina prodejců nabízí záruku na vozidlo a také možnost prověření historie vozidla. Díky tomu si můžete být jisti, že kupujete kvalitní a spolehlivé vozidlo.

V oblasti Východní Čechy je také možné najít specializované prodejce, kteří se zaměřují na konkrétní značky a modely vozidel. Tyto prodejny mají často širší sortiment náhradních dílů a také nabízejí servis a opravy vozidel.

Pokud hledáte levnější alternativu k novému vozidlu, může být koupě bouraného nebo havarovaného vozu v oblasti Východní Čechy ideální volbou. Nabídka vozidel je široká a většina prodejců nabízí záruku a možnost financování. Stačí jen najít prodejce, který nabízí vozidlo, které vyhovuje vašim potřebám.