Přeprava mikrobusem – Východní Čechy

Přeprava mikrobusem je v oblasti Východní Čechy stále oblíbenější volbou pro cestování v menších skupinách. Díky své flexibilitě a rychlosti se stává ideálním řešením pro přepravu na kratší vzdálenosti, jako jsou například firemní výlety, rodinné oslavy nebo sportovní akce.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1AUDIS BUS s.r.o.

2.4
★★★★★
★★★★★
(60)
Soukenická 242, Rychnov nad Kněžnou Bezdlužná

Jsme regionální autobusový dopravce působící v regionu Orlické hory a Podorlicko. Pro tuto oblast zajišťujeme veřejnou autobusovou dopravu a dále MHD ve městech Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí a Žamberk. Jsme členy Destinační společnosti Orlické hory a Podorlicko a Krajské hospodářské…

2ZÁŘECKÝ BUS DOPRAVA s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Lanškrounská 623, Ústí nad Orlicí

Firma autobusová doprava Lubomír Zářecký - BUS DOPRAVA byla založena roku 1991. V roce 2004 se změnila na společnost s ručením omezeným pod současným názvem ZÁŘECKÝ BUS DOPRAVA s.r.o.

3Paďour Leopold - LUKA BUS

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Lukavice 138, Letohrad Bezdlužná

Nabízíme přepravu osob v tuzemsku i zahraničí (EU, východní Evropa). Doprava klimatizovanými autobusy SCANIA (EURO 5) a Volvo Lahti. Počet míst 49 + 1. Výbava: video, lednice, kávovar, WC. Provozní doba(NONSTOP).

4D.R.J. TISKÁRNA RESL, s.r.o. - Výroba publikací, časopisů, knih a učebnic

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Petrovice 66, Velké Petrovice Bezdlužná

Moderní tiskárna Reslů je v budově bývalého mlýna z roku 1701 ležícího na toku řeky metuje při silnici z Hronova do Police na Metují. Divize Print - Výroba publikací, časopisů, knih a učebnic. Nabídka grafických a tiskařských služeb. Divize Transport - Mezinárodní a vnitrostátní doprava. Divize Bus…

5MBR bus s.r.o. - RADIOTAXI

Kladská 642, Náchod Bezdlužná

Nabídka komplexních služeb v oblasti tuzemské a zahraniční přepravy osob. Nabídka služeb v oblasti mezinárodní autobusové dopravy.

6Pozdník Aleš

Nabízím vnitrostátní přepravu klimatizovaným minibusem s kapacitou 23 osob.

8Hrnčíř Josef

4.5
★★★★★
★★★★★
(42)
Deštné v Orlických…, Deštné v Orlických… Bezdlužná

Nabídka přepravy osob minibusem. Možnost přepravy kol a lyží i drobnějšího nákladu do 900 kg.

9Janeček Josef

Nabídka vnitrostátní i zahraniční dopravy až osmi osob popřípadě nákladu do 1 tuny vozem VW Transporter.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava mikrobusem v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Mikrobusy jsou vybaveny moderními technologiemi a pohodlným interiérem, což zajišťuje pohodlnou a bezpečnou jízdu. V oblasti Východní Čechy je k dispozici řada spolehlivých dopravců, kteří nabízejí přepravu mikrobusem za konkurenceschopné ceny. Pokud hledáte rychlé a pohodlné řešení pro přepravu menší skupiny lidí, je přeprava mikrobusem v oblasti Východní Čechy tou správnou volbou.