Povlakování nástrojů, dílů – Východní Čechy

Povlakování je důležitou součástí výroby různých dílů a nástrojů. V oblasti Východní Čechy se nachází mnoho specialistů, kteří se v této oblasti vyznají a nabízejí kvalitní služby.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1PVD tech, spol. s r.o.

Dvůr 4, Kopidlno Bezdlužná

Tvrdé, otěruvzdorné vrstvy vytvářené metodou PVD. Prodloužení životnosti nástrojů řezných, střižných i tvářecích zhruba trojnásobné. Korozivzdorné vrstvy odolávají teplotám i 750°C, mají nízký koeficient tření. Tloušťka vrstvy max. 0,003 mm.

2BK - KOVOTEK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dukelských hrdinů 14, Lanškroun Bezdlužná

Nabízíme výrobu frézováním, soustružením, řezáním a broušením na CNC a konvenčních strojích v kusové a malosériové výrobě. Spolupracujeme též s partnery, u kterých zajišťujeme tepelné zušlechtění, chromování, kalení, nitridování, povlakování atd., které se v oblasti kovovýroby často vyskytuje.…

3Augusta Josef

Základem naší činnosti je provádění povlakování nástrojů a strojních dílů otěruvzdornými vrstvami metodou PVD. Povlakujeme lisovací nástroje a jádra na tlakové lití hliníku. Povlaky PVD prodlouží životnost nástrojů. Nabízíme ostření stopkových nástrojů, vrtáků, fréz, výstružníků, protahovacích trnů…

4DANSTR store s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Smržov 129, Smržov Bezdlužná

DANSTR store s.r.o. – Partner of professionals je obchodní společnost se zaměřením na odborné služby a prodej nástrojů a kompletního sortimentu pro zajištění strojírenské výroby třískovým obráběním kovů.


Firmy v dalších lokalitách


Povlakování nástrojů, dílů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Povlakování se provádí za účelem ochrany materiálu před korozi a opotřebením. Kromě toho také zvyšuje estetickou hodnotu výrobku. Proces povlakování se skládá z několika kroků, jako je příprava povrchu, nanášení nátěru a sušení. Kvalitní povlakování je základem pro dlouhou životnost dílů a nástrojů. Proto je důležité vybírat spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti a používá kvalitní materiály. V oblasti Východní Čechy je mnoho firem, které se specializují na povlakování a nabízejí širokou škálu služeb. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro povlakování vašich dílů a nástrojů, v oblasti Východní Čechy určitě najdete toho pravého.