BK - KOVOTEK s.r.o. – logo společnosti BK - KOVOTEK s.r.o.

Nabízíme výrobu frézováním, soustružením, řezáním a broušením na CNC a konvenčních strojích v kusové a malosériové výrobě. Spolupracujeme též s partnery, u kterých zajišťujeme tepelné zušlechtění, chromování, kalení, nitridování, povlakování atd., které se v oblasti kovovýroby často vyskytuje. Frézujeme hlavně ušlechtilé, nerezové ocele, ale i hliník, bronz či plast. Soustružíme hlavně ušlechtilé, nerezové ocele, ale i hliník, bronz či plast. Brousíme v nástrojařské kvalitě na plocho, tak i na kulato. Brusku na kulato máme vybavenou zařízením pro broušení vnitřních průměrů. Jsme vybaveni vlastní řezárnou materiálů, kde řežeme kulatiny na míru pro další dílenské zpracování. Dále zajišťujeme řezání plasmou, vodním paprskem, drátem u smluvních partnerů v krátkých časových lhůtách.

Recenze

  • 5.0
    (1)

    google 1 Google recenzí

  • Klíčová slova 16

    měření, diagnostika, porucha, oprava, vakuových čerpadel, návrhy, realizace, vakuových rozvodů, frézování, broušení, soustružení, obrábění kovů, zušlechtění, kalení, nitridace, tvrdochrom.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu BK - KOVOTEK s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.