Polyuretanový tmel je vysoce flexibilní a odolný materiál, ideální pro různé aplikace, jako jsou opravy a utěsnění. Vyznačuje se výbornou přilnavostí a odolností vůči vlhkosti, což ho činí skvělou volbou pro interiérové i exteriérové použití. Pokud hledáte spolehlivé řešení v lokalitě Pardubický kraj, polyuretanový tmel vám poskytne dlouhotrvající výsledky a vysokou kvalitu.
1–6 firem z 6 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Firma se zabývá realizací interiérů a exteriérů. Provádí stavební, řemeslné a dokončovací práce. Především malby, nátěry, sanace, protipožární nátěry, nástřiky, tapety, drobné stavební práce, obklady, dlažby, povlakové a vlysové podlahy, cementové, epoxidové a polyuretanové stěrky,…
Prodej stropních kazet, stavebnin a zahradnického zboží a nářadí. Lišty, dekorace, tapety, bordury, polyuretanové trámy, plakáty, rámečky a lepidla. Máme skladem více než 90 vzorů stropních kazet.
Nabízíme kompletní sortiment stavebního, nábytkového a dveřního kování, doplňků a pomocného materiálu pro truhlářskou výrobu. V nabídce máme kvalitní produkty od předních evropských výrobců.
Naše firma se zabývá výrobou a prodejem stavební chemie pro sanaci železobetonových konstrukcí a systémy pro sanaci vlhkého betonového zdiva – ochranné nátěry, lepidla a tmely. V nabídce naleznete také chemické kotvení, těsnící systémy a příslušenství.
V našem e-shopu nabízíme široký sortiment barev, laků a nátěrů. Zajišťujeme tónování barev podle různých vzorníků a individuálních požadavků zákazníků. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o našich produktech a službách.
Na stránkách UV Energy s.r.o. se zaměřujeme na obchodní zastoupení produktů Hanno-Werk GmbH & Co. KG. Provádíme montáže, opravy a revize elektrických a plynových zařízení. Naši obchodní zástupci poskytují expresní dodávku a technicko-poradenský servis pro firemní zákazníky a konečné uživatele.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.