Opravy panelových domů – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými panelovými domy, které jsou často postaveny v 60. a 70.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1MiP spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Riegrova 29, Polička Bezdlužná Ověřená

Jsme stavební firma. Specializujeme se na zemní práce, zemní a střešní povlakové izolace, montáže sendvičových konstrukcí a jádrové vrtání. Provádíme rekonstrukce a realizace objektů v potravinářském průmyslu, realizace plochých střech, hydroizolace balkonů a mnoho dalších činností.

2JIROUT & ŘÍHA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Langrova 456, Lázně Bohdaneč Ověřená

Zabýváme se řezáním a vrtáním stavebních materiálů. Při práci využíváme moderní diamantovou techniku. Provádíme podřezávání a izolace zdiva, jádrové vrtání, stěnové řezání dveří a železobetonu, broušení a řezání betonu a renovace diamantových korunek.

3Ermont spol.s.r o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Tyršova 781, Hlinsko v Čechách Ověřená

Nabízíme zateplování objektů i dřevostaveb, výměna oken, instalace solárních systémů, tepelných čerpadel a kotlů na biomasu. Výstavba plynovodů a vodovodů. Dřevěná, plastová okna, instalace, rozvody vody, plynu, rodinné domy, dřevostavby, dřevěná, plastová okna, stavební práce, fasády, …

4VOSA - HK servis s.r.o. (provozovna - sklad)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
E. Beneše 1526, Hradec Králové Bezdlužná

Instalatérské práce. Solární systémy.

5SVYS s.r.o. - Společnost výškových specialistů

Weyrova 6, Náchod Bezdlužná

Výškové práce. Montážní, demoliční, sanační, hydrofobizační a stavební práce ve výškách.

6Daniel Rykowski - PROKVALIT

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pospíšilova 281/18, Hradec Kralové Bezdlužná

Veškeré výškové práce, opravy panelových domů, renovace eternitových střech, čištění a nátěry střech - (eternit, plech, tašky), nátěry fasád, nátěry klempířských prvků, hromosvody, zábrany a ochrana proti holubům.

7Klein Robert - ROKL

Rekonstruujeme bytová jádra a koupelny v panelových domech obkladovými panely Abitibi a Barker. Provádíme rekonstrukce půdních prostor, opravy střech a poškozených fasád.

8Redok s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
V Kopečku 80/2, Hradec Králové Bezdlužná

Provádíme výškové práce, opravy, čištění, nátěry střech a renovace eternitu, tašek a plechu. Zajišťujeme opravy panelových domů (tmelení spár, nátěr fasády a klempířských prvků, sanace lodžií, balkónů), nátěry ocelových konstrukcí, výškové mytí oken, a jiné výškové práce. Kompletní renovace…

9ELEKTROTERM, spol. s r.o.

Instalace: elektrické vytápění, podlahové, přímotopné, radiátorové elektrokotle, sálavé panely. Projekty,montáže,revize: hromosvody, elektroinstalace. Maloobchod: elektromateriál, instalační, svítidla,mrazničky,pračky.

10TRIPLEX CZ s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Blešno 21, Hradec Králové Bezdlužná

Projektování, výroba, montáže a servis: Výtahy osobní lanové, hydraulické, nákladní, atypické, historické a jídelní. Domovní výtahy, plošiny vertikální a schodišťové pro imobilní. Výtahy pro panelové a rodinné domy, hotely, penziony, administrativní budovy. Hydraulické plošiny pro invalidy.


Firmy v dalších lokalitách


Opravy panelových domů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

letech minulého století. Tyto domy jsou však často zanedbávány a potřebují opravy. Proto je důležité najít kvalitního dodavatele, který se specializuje na opravy panelových domů v oblasti Východní Čechy.

Díky zkušenostem a odbornosti těchto dodavatelů mohou být panelové domy v oblasti Východní Čechy opraveny a zmodernizovány tak, aby byly opět bezpečné a pohodlné pro své obyvatele. Opravy mohou zahrnovat výměnu oken, zateplení, opravu střechy a další úpravy, které zlepší kvalitu bydlení.

Je důležité si vybrat spolehlivého dodavatele, který má zkušenosti s opravami panelových domů v oblasti Východní Čechy. Tito dodavatelé mají často k dispozici moderní technologie a materiály, které umožňují rychlé a efektivní opravy.

Pokud hledáte kvalitního dodavatele pro opravy panelových domů v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na odborníky s dlouholetou praxí. Tyto opravy nejen zlepší kvalitu bydlení, ale také zvýší hodnotu vašeho domova.