Oprava vyhřívání sedaček – Východní Čechy

Oprava vyhřívání sedaček je důležitou službou, kterou mnoho lidí v oblasti Východní Čechy využívá. Pokud máte problémy s vyhříváním sedaček ve vašem vozidle, je důležité najít spolehlivého odborníka, který vám pomůže s opravou.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Úklidové služby Rémiš Zdeněk1 pobočka

Nabídka úklidových služeb, drobných opravářských a zahradnických prací nebo čištění koberců, sedacích souprav, automobilů či autobusů.

2Martin Miklas - Čalounictví

Prodej potahových látek podle vzorníku, následně objednání. Provádím čalounické práce nábytku, lůžka a dvojlůžka, sedací soupravy klasické a rohové a rovněž čalouním dveře. Zabývám se autočalouněním. Rovněž opravuji čalounění. Tyto služby poskytuji na území Pardubického kraje. Nabízím prodej…

3DAMAP PODLAHY

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Broumovská 33, Náchod - Malé Poříčí
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Prodej a pokládka podlahových krytin do bytů, kanceláří a komerčních prostor. Obšívání koberců, čištění koberců, sedacích souprav a autointeriérů. Stěrkování a vyrovnávání podkladů.

4Greguš František

Čalounictví, opravy, obnovení potahu: židle, čalouněný nábytek, sedací soupravy, historický nábytek, matrace, lehátka, auto čalounění.

5Školník Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Záhumenská 453, České Meziříčí

Zajišťujeme komplexní servis, opravy strojů a zařízení, pronájem VZV. Opravy sedaček GRAMMER, ISRI do manipulační, stavební a zemědělské techniky. Prodáváme nové vysokozdvižné a paletové vozíky, kolečka, sedačky, průmyslové pneumatiky Trelleborg, Barum, nosné vidlice, nástavce, radlice, maziva…

6Grim Josef - Čalouník

Sukova 81, Čeperka Bezdlužná

Nabídka čalounění sedacích souprav, křesel, židlí a čalounění starožitného nábytku s použitím starých technik a materiálů.

7Pospíšil Pavel - SEDLÁŘSKÉ PRÁCE

Provádění čalounických a sedlářských prací.

9Šlégl Jiří

Výroba a opravy čalouněného nábytku, sedacích souprav na zakázku a zdravotních matrací na míru. Nabídka autočalounických služeb.

10Berousek Ota

Broušení nožů, nůžek všech tvarů a velikostí, čištění koberců, sedacích souprav, interiérů vozidel, drobné opravy šicích strojů, ruční výkopové práce, mytí oken a žaluzií, žehlení prádla, výpomoc při stěhování, úklid pravidelný i jednorázový.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava vyhřívání sedaček v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specialistů na opravu vyhřívání sedaček, kteří mají bohaté zkušenosti s různými typy vozidel. Tyto odborníky můžete najít prostřednictvím internetu, kde najdete mnoho recenzí a doporučení od spokojených zákazníků.

Oprava vyhřívání sedaček může být složitá a náročná, proto je důležité najít odborníka, který má dostatečné znalosti a zkušenosti. Pokud se rozhodnete pro opravu vyhřívání sedaček v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na kvalitní a profesionální služby.

Oprava vyhřívání sedaček v oblasti Východní Čechy je důležitá pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Pokud máte problémy s vyhříváním sedaček ve vašem vozidle, neváhejte kontaktovat odborníka, který vám pomůže s opravou. S kvalitní opravou vyhřívání sedaček budete mít jistotu, že vaše vozidlo bude opět plně funkční a bezpečné pro jízdu.