Oprava turba u automobilů, vozů – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je známá svými kvalitními službami v oblasti opravy turba u automobilů a vozů. Tato oblast je domovem mnoha zkušených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou turbodmychadel.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1TURBO - KLIMA SERVIS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Pražská 22, Pardubice
Otevřeno od 9:00

Pro turbodmychadla zajišťujeme kompletní služby - repase turbodmychadel, opravy turbodmychadel, montáž i jejich prodej. Námi dodávaná turbodmychadla lze použít pro osobní, dodávkové i nákladní automobily. V naší nabídce jsou však i turbodmychadla pro všechny typy stavebních strojů a mechanizací. V…

2JT TURBO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Malinné 38, Skuteč Bezdlužná

Nabízíme repasování a opravy turbodmychadel. Při repasi se turbodmychadlo rozebere, všechny zničené komponenty se vymění za nové, poté se vyváží a složí.

3Doležal Pavel- DPF Hořice

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Čelakovského 2122, Hořice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme čištění a renovace filtru pevných částic. Vlastníme moderní zařízení italské výroby, které se postará o celý cyklus čištění a renovace původní účinnosti filtru. Zařízení dokáže vyčistit i filtry pevných částic, katalyzátory a intercoolery, které byly znečištěny olejem od poškozeného…

4TURBO POWER CZ

4.5
★★★★★
★★★★★
(46)
Pardubická 1212, Holice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

TURBO POWER CZ, se sídlem Pardubická 1212, 534 01, Holice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

5Turba.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(32)
Pražská 22, Pardubice-Popkovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Turba.cz, se sídlem Pražská 22, 530 06, Pardubice-Popkovice, v okrese Pardubice a v kraji Pardubický kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 33371, Krajský soud v Hradci Králové. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

6Schejbal Miroslav

4.5
★★★★★
★★★★★
(50)
Pardubická 167, Holice

Prodej a servis turbodmychadel na všechny běžné typy vozů.

7Pavel Marcel

4.1
★★★★★
★★★★★
(33)
Žďárky 219, Žďárky

Repase a opravy turbodmychadel.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava turba u automobilů, vozů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tyto služby jsou k dispozici pro všechny typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a autobusů.

Oprava turba u automobilů a vozů je velmi důležitá, protože turbodmychadlo je klíčovou součástí motoru. Pokud je turbodmychadlo poškozené nebo nefunguje správně, může to vést k výraznému snížení výkonu motoru a zvýšení spotřeby paliva. Proto je důležité, aby byla oprava turbodmychadla provedena co nejdříve.

V oblasti Východní Čechy najdete mnoho specializovaných dílen, které nabízejí opravu turbodmychadel. Tyto dílny mají nejen zkušené techniky, ale také moderní vybavení, které umožňuje rychlou a efektivní opravu turbodmychadel. Navíc v oblasti Východní Čechy najdete i mnoho prodejců náhradních dílů, kteří nabízejí kvalitní díly za přijatelné ceny.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní opravu turbodmychadel pro své vozidlo, oblast Východní Čechy je tou správnou volbou. Zde najdete nejen zkušené odborníky, ale také moderní vybavení a kvalitní náhradní díly. Kontaktujte některou z dílen v oblasti Východní Čechy a ujistěte se, že vaše vozidlo bude opět fungovat jako nové.