Oprava tažných zařízení – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je místem, kde mnoho lidí vlastní tažné zařízení. Tyto zařízení jsou však náchylné k opotřebení a poškození, což může vést k nebezpečným situacím na silnicích.

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1Ježek Vladimír2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Černilov 89, Černilov Bezdlužná Ověřená

Firma Vladimír Ježek se zabývá prodejem náhradních dílů a příslušenství na vozy Daewoo Lublin a jejich servisem. Dále prodáváme multifunkční nakladače Dapper a Zebra. Jsme regionálním zástupcem těchto firem pro kraje Hradec, Pardubice a Liberec. Kontakt najdete na našich webových stránkách.

2LIKVIDACE, VÝKUP VOZIDEL - Jiří Stříteský

Strakov 100, Litomyšl
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jiří Stříteský - Ekologická likvidace vozidel, prodej použitých náhradních dílů, odtahová služba, autoservis. Poskytujeme likvidaci automobilů po celém území ČR. Vozidlo bezplatně odtáhneme a veškeré formality vyřídíme. Za každé vozidlo dle stavu nabízíme 500 - 10.000 Kč dle náhradních dílů.

3ELSTAR - Hvězda Jan

Zajišťujeme prodej a montáž bezpečnostních systémů pro radiové a satelitní vyhledávání vozidel(SHERLOG, GSM, GPS). Montujeme elektronické a mechanické zabezpečení (COBRA, DEFEND LOCK, CONSTRUCT), knihy jízd, závěsná zařízení, autoalarmy, imobilizéry, hands-free, opravy elektro.

4PRESTO, spol. s. r. o.

Soukenická 242, Rychnov nad Kněžnou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost PRESTO spol. s r.o.byla založena v roce 1994, původně s cílem prodávat nové automobily Ford v Rychnově nad Kněžnou. První naše prodejna byla umístěna v nově zrekonstruovaných prostorách v nynější ČMHB a.s. V roce 1995 jsme naši činnost rozšířili o provoz autoservisu. Po prvních…

5BARTOŠ JIŘÍ- Pneuservis Bartoš

4.8
★★★★★
★★★★★
(109)
Tyršova 21, Vamberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pneuservisu a autoservis.

6Rubeš Vladimír - Autoservis RITMO

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Bylany 121, Chrudim Bezdlužná

Poskytování automechanických a karosářských prací, geometrie náprav. Seřízení motorů, prodej a výměna olejů, příprava vozů na technickou kontrolu, diagnostika, klimatizace, nástřiky spodků a dutin.

7DIPA, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(92)
Svojšice 50, Přelouč
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Likvidace autovraků, výkup ojetých a havarovaných vozidel. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci, na jehož základě odhlásíte Vaše auto z evidence motorových vozidel v místě příslušném a zrušíme smlouvu o povinném ručení.

8Jiří Malinský - Autocentrum Zámrsk

3.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Nová Ves 71, Zámrsk
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Autobazar, autoservis a pneuservis. Přestavby vozů na pohon LPG a čerpací stanice LPG. Prodej a montáž tažných zařízení. PLnění autoklimatizace.

9OTS Pneu, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradecká 150, Pardubice
Dnes už má zavřeno

Osobní, nákladní a zemědělský pneuservis. Prodáváme pneumatiky osobní, nákladní, zemědělské a autobaterie. Provádíme výměny a opravy všech druhů pneumatik, uskladnění sezónních pneumatik, výměny olejů, brzdových kapalin, brzdových destiček a kotoučů. Opravy a údržba osobních a užitkových vozidel.

10AUTO PECKA spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(40)
Pardubická 283, Choceň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pneuservisu, opravy vozidel, nabídka mechanických, klempířských a lakýrnických prací, montáž a servis LPG, autoklimatizací, diagnostika motorů.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava tažných zařízení v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici spolehlivou a kvalitní službu opravy tažných zařízení.

V oblasti Východní Čechy je k dispozici řada odborníků, kteří se specializují na opravu tažných zařízení. Tyto služby jsou nezbytné pro udržení bezpečnosti na silnicích a prodloužení životnosti tažných zařízení. Odborníci v oblasti Východní Čechy jsou vybaveni nejmodernějšími nástroji a technologiemi, aby mohli poskytnout nejlepší služby svým zákazníkům.

Oprava tažných zařízení v oblasti Východní Čechy je rychlá a efektivní. Odborníci v této oblasti jsou schopni rychle identifikovat problémy a provést opravy v co nejkratším čase. To znamená, že zákazníci mohou být zpět na silnici co nejdříve a bez zbytečného zdržení.

Pokud vlastníte tažné zařízení v oblasti Východní Čechy, je důležité mít k dispozici spolehlivou a kvalitní službu opravy. Odborníci v této oblasti jsou schopni poskytnout nejlepší služby za přijatelné ceny. Proto neváhejte a kontaktujte odborníky na opravu tažných zařízení v oblasti Východní Čechy, aby vaše tažné zařízení bylo vždy v perfektním stavu.