Oprava dveří u auta – Východní Čechy

Oprava dveří u auta je často potřebná, ať už kvůli nehodě, nebo běžnému opotřebení. V oblasti Východní Čechy je možné najít řadu odborníků, kteří se specializují na opravy dveří u auta.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1MATRIX a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Třebešov 1, Třebešov

Vyrábíme dřevěná Eurookna, plastová, hliníková okna, štafle, překližky, dřevotřísky, laminované DTD a laťovky. Prodáváme pneumatické ruční nářadí, brusky, leštičky Dynabrade, lepicí a těsnicí tmely, lepidla na autoskla Dow Automotive, brusiva. Prodáváme velkoplošné materiály, MDF, OSB desky, kování…

2Autovrakoviště BERGER

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lubno 23, Staré Nechanice

Vrakoviště vykupuje a prodává automobily a náhradní díly Audi, Citroën, Opel, Peugeot, Renault, Škoda, VW, Seat, Ford, Fiat, Lancia, Alfa Romeo. Zajistíme pneumatiky, disky, alu, autoskla, motory, převodovky, světla, nárazníky, dveře, výfuky.

3PRESTO, spol. s. r. o.

Soukenická 242, Rychnov nad Kněžnou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost PRESTO spol. s r.o.byla založena v roce 1994, původně s cílem prodávat nové automobily Ford v Rychnově nad Kněžnou. První naše prodejna byla umístěna v nově zrekonstruovaných prostorách v nynější ČMHB a.s. V roce 1995 jsme naši činnost rozšířili o provoz autoservisu. Po prvních…

4Hlásek Jan - 777

Opravy zemědělských strojů a kovovýroba. Zámečnické práce.

5DVOŘÁK - STŘEŠNÍ PLÁŠTĚ spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dražkovice 1/17, Pardubice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme střešní krytiny, okna, dveře, žaluzie a příslušenství. Provozujeme internetový obchod se střešním materiálem. Nabízíme dodávku a montáž střešních krytin včetně rekonstrukce komínových těles i klempířských prvků. Specializujeme se na hliníková, dřevěná a plastová okna.

6Šafránek Julius - Čalounictví

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
U Koupaliště 1456, Choceň
Otevřeno do 15:00

Opravy autoplachet, čalounické práce, brašnářské práce, pokladání podlahových krytin a koberců, šití plachet na foliovníky, opravy hokejové výstroje a stanů.

7Vondrouš Milan - SAFEZA

Výroba a prodej zámků a kování, nabídka zámečnických prací, autoklíče, klíče, motokufry, trezory. Práce na zakázku, hliníkové kufry, opravy motocyklů a automobilů.

8ZETA Chrudim, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
K Májovu 1264, Chrudim Bezdlužná

Společnost ZETA CHRUDIM s.r.o. se zabývá komplexním servisem regálových zakladačů, regálů, jeřábů, zdvihadel, pohyblivých pracovních plšin a skladovací techniky. Součástí služeb je rekonstrukce a GO regálových zakladačů největších výrobců, konstrukční dokumentace rekonstrukcí regálových zakladačů,…

9Martin Miklas - Čalounictví

Prodej potahových látek podle vzorníku, následně objednání. Provádím čalounické práce nábytku, lůžka a dvojlůžka, sedací soupravy klasické a rohové a rovněž čalouním dveře. Zabývám se autočalouněním. Rovněž opravuji čalounění. Tyto služby poskytuji na území Pardubického kraje. Nabízím prodej…

10HAZ METAL s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nořín 11, Choceň
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Provozujeme autoklempířství, autoservis, lisovnu a zámečnictví. Používáme moderní stroje a dlouhodobě spolupracuje s osvědčenými partnery (např. ECOS Choceň, SAHM; VYRA CASKET, METALL KOHEN, VUB Ústí n.Orlicí, KOVOZAL. Provádíme lisování kovů, dřevovýrobu, CNC ohraňování a přípravu na STK.…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava dveří u auta v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Tyto služby jsou velmi důležité pro udržení bezpečnosti a pohodlí při jízdě.

Oprava dveří u auta v oblasti Východní Čechy zahrnuje širokou škálu služeb, včetně opravy poškozených dveří, výměny dveří, opravy zámků a mnoho dalšího. Odborníci v této oblasti mají zkušenosti s různými typy vozidel a jsou schopni poskytnout rychlé a efektivní řešení pro každého zákazníka.

Když se rozhodnete pro opravu dveří u auta v oblasti Východní Čechy, je důležité najít spolehlivého a zkušeného odborníka. S mnohaletou praxí a moderními technologiemi jsou tito odborníci schopni poskytnout vysokou kvalitu služeb za rozumné ceny.

Pokud hledáte opravu dveří u auta v oblasti Východní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky v této oblasti. S jejich pomocí můžete získat bezpečné a spolehlivé řešení pro vaše vozidlo.