Oprava chladičů – Východní Čechy

Oprava chladičů je nezbytnou službou pro všechny majitele vozidel, kteří se potýkají s problémy s chlazením motoru. V oblasti Východní Čechy je k dispozici řada odborníků, kteří se specializují na opravu chladičů a poskytují kvalitní a spolehlivé služby.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1LANGHAMER s.r.o.

Trstěnická 932, Litomyšl
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej náhradních dílů pro traktory a nákladní automobily. Nabízíme náhradní díly Avia, Tatra, Liaz, MTS, náhradní díly Karosa, Scania, Man nebo náhradní díly Zetor, multicar a náhradní díly Volvo.

2JP Pneu, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(61)
Říkov 264, Říkov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme pneuservis a autoservis pro osobní a nákladní vozidla. Provádíme vyvažování pneumatik, přezouvání zimních a letních pneumatik, seřizování geometrie kol, opravy disků, opravy motorů a převodovek, plnění klimatizací, výměny autoskel a mnoho dalších služeb. Nabízíme prodej…

3RECHL autochladiče spol. s r.o.

Vyrábíme chladiče na různé typy osobních, nákladních, užitkových vozidel a stavební techniku. Také provádíme opravy, prodej a renovace chladičů na všechny typy nákladních vozidel, užitkových vozidel, zemědělské a stavební techniky. Nabízíme autobaterie a sváření.

4CHLAZENÍ CHRUDIM - Žemlička Jan

Nabízíme opravy a montáže průmyslového chlazení, montáže chladírenských boxů a klimatizací. Montáže a servis bytových klimatizací. Opravy a prodej chladniček, mrazniček. Elektroinstalační práce. Zakázky dohodou v rámci Pardubického kraje a okolí.

5ŠTOREK, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Smetanovo náměstí 29, Litomyšl Bezdlužná

První obchod si firma pronajala v Litomyšli na náměstí. Rok na to se otvírá prodejna v Ústí nad Orlicí a za další rok v České Třebové. V tomto období jsme začali i s velkoobchodními aktivitami. Nejprve velkoobchod Jipap, výrobce filtrů, který koupila německá firma MANN. Tím vznikla nová velká firma…

6AMD Svitavy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(130)
náměstí Míru 11/89, Svitavy
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej motocyklů, skútrů a čtyřkolek značek KTM, JAWA, YUKI, včetně ND, oblečení, servisu a pneu. Nabízíme ND a doplňky na osobní i dodávkové vozy, pneumatiky, autopotahy, autokosmetika a celý sortiment značek Bosch, Castrol, Blaupunkt, Tesla.

7Mikov Ivan - Autoopravna MADI

Firma provádí opravy motorových vozidel osobních i dodávkových všech značek od veteránů přes současné modely až po sportovní vozy.

8Dobeš Oldřich - Autodíly - Doloncar

Masarykovo Náměstí 4, Žamberk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů na zahraniční vozy osobní a dodávkové.

9Střední odborná škola automobilní a Střední odborné učiliště automobilní

Státní střední odborná škola zajišťující výuku dvouletého nástavbového a čtyřletých oborů provozní technika, silniční doprava a autotronik.

10Koucký Miloš - Chladicí technika

V Aleji 397, Letohrad Bezdlužná

Servis a montáže chladicích a mrazicích zařízení, klimatizací, včetně autoklimatizací.


Firmy v dalších lokalitách


Oprava chladičů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Oprava chladičů je důležitá pro udržení správného chodu motoru a zabraňuje přehřátí motoru, což může vést k vážným problémům. V oblasti Východní Čechy najdete řadu odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou chladičů a jsou schopni poskytnout rychlé a efektivní řešení vašich problémů.

Oprava chladičů v oblasti Východní Čechy je prováděna pomocí moderních technologií a za použití kvalitních náhradních dílů. Odborníci v této oblasti jsou schopni opravit chladiče všech značek a typů vozidel, ať už se jedná o osobní automobily, nákladní vozidla nebo autobusy.

Pokud máte problémy s chlazením motoru, neváhejte kontaktovat odborníky na opravu chladičů v oblasti Východní Čechy. Tyto služby jsou k dispozici za přijatelné ceny a zaručují vám bezproblémový chod vašeho vozidla. Kontaktujte odborníky na opravu chladičů v oblasti Východní Čechy a užijte si bezproblémovou jízdu s vaším vozidlem.