Oprava autoplastů – Východní Čechy

Oblast Východní Čechy je místem, kde mnoho majitelů vozidel hledá kvalitní a spolehlivou opravu autoplastů. Tato oblast je známá svými odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou poškozených karoserií a plastových dílů.

1–10 firem z 88 nalezených Filtry

1COROLL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hostovského 525, Hronov
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Dodáváme ložiska a komponenty pro strojírenství špičkové kvality. V našem sortimentu naleznete kuličková ložiska, kuličkové šrouby, lineární vedení, hřídelové spojky a mnoho dalších produktů od předních světových výrobců.

2Autoskla GREGI7 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(50)
Na Drážce 43 …, Pardubice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a výměnou autoskel všech typů, jsme schopni nové autosklo pomocí technologie Vinprint označit VIN kódem Vašeho auta a vozidlo se tak stává mnohem lépe dohledatelným v případě odcizení. Můžeme Vám nabídnout také tónování autoskel kvalitními fóliemi 3M, na autofólie…

3Stráník David - Pneuservis

4.2
★★★★★
★★★★★
(25)
Generála Závady 59/4, Vysoké Mýto Bezdlužná Ověřená

Stěžejní činností naší firmy je prodej a servis pneumatik. Provádíme výměnu a montáž pneumatik, vyvážení, opravy defektů za tepla i za studena. Také se specializujeme na opravy duší a opravy plášťů.

4MATRIX a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Třebešov 1, Třebešov

Vyrábíme dřevěná Eurookna, plastová, hliníková okna, štafle, překližky, dřevotřísky, laminované DTD a laťovky. Prodáváme pneumatické ruční nářadí, brusky, leštičky Dynabrade, lepicí a těsnicí tmely, lepidla na autoskla Dow Automotive, brusiva. Prodáváme velkoplošné materiály, MDF, OSB desky, kování…

5ČIHÁK DAVID

Prodej příslušenství a náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily, autosvětla, upínací technika. Náhradní díly na babety, pionýry.

6LOGO LOŽISKA - Gufera - Slavíková Irena

Úlibice 76, Úlibice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme ložiska, jehly, válečky, kuličky a lepidla LOCTITE. Vyrábíme a opravujeme tlakové hadice všeho druhu. Prodej a servis malé zahradní techniky značky Stiga.

7Unistav Chrast s.r.o.

Společnost UNISTAV Chrast s. r. o., se zabývá výstavbou pozemních a vodohospodářských staveb, jejich udržováním a demolicemi. Firma vznikla v roce 1997 transformací firmy Táňa Kořínková - UNISTAV, která existovala již od roku 1992. V současné době firma působí v celém východočeském regionu. Firma…

8ARKOV, spol. s r. o.4 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Sečská 861, Slatiňany Bezdlužná

Nabízíme ložiska, spojovací materiál, řetězy, řetězová kola, řemeny, řemenice, těsnicí techniku, spojky, maziva a oleje. Vyrábíme a opravujeme hydraulické válce, hadice. Jsme oficiálním zastoupením renomovaných výrobců ložisek SKF, ZKL, INA, TIMKEN. Havarijní výdej nonstop.

9BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Bezděkov 514, Česká Třebová

BÖHM PLAST-TECHNIK a.s. vyrábí termoplastické vstřikované díly pro zákazníky v různých průmyslových odvětvích, včetně automobilového, elektroinženýrského, elektrotechnického průmyslu, oboru telekomunikačních technologií, přesného strojírenství, výroby domácích spotřebičů aj. BPT spolupracuje se…


Firmy v dalších lokalitách


Oprava autoplastů v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

Oprava autoplastů je důležitá pro udržení vzhledu a bezpečnosti vozidla. Poškození karoserie může vést k větším problémům, jako je snížení stability vozidla nebo dokonce k poruše bezpečnostních systémů. Proto je důležité najít odborníka, který dokáže opravit poškození rychle a efektivně.

V oblasti Východní Čechy je mnoho specialistů, kteří se věnují opravě autoplastů. Tyto odborníky lze najít v různých autoservisech a karosářských dílnách. Většina z nich používá moderní technologie a vysoce kvalitní materiály, aby zajistili dokonalý výsledek.

Pokud hledáte opravu autoplastů v oblasti Východní Čechy, můžete se spolehnout na odborníky s dlouholetou praxí. Tyto odborníky najdete v různých autoservisech a karosářských dílnách, které nabízejí širokou škálu služeb pro opravu poškozených karoserií a plastových dílů. S jejich pomocí se vaše vozidlo opět stane bezpečným a krásným.