Oprava autoantén – Východní Čechy

Oprava autoantén v oblasti Východní Čechy je pro mnoho majitelů vozidel nezbytná. Pokud máte problémy s příjmem signálu rádia, GPS nebo jiných zařízení, může být příčinou poškozená autoanténa.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Drahoš Miloš - TV SERVICE

Záměstí 126, Choceň
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodej, montáž a servis audiovizuální i satelitní techniky. Nabídka digitálních televizí, plazem a LCD televizorů. Zaujišťujeme dekódování a emulátory. Prodáváme televize značek OVP, Orava a Tesla, audio, video a mobily značek Philips, Panasonic, Samsung, LG, Siemens a Nokia.

2Zdeněk Formánek- ELEKTROSERVIS CHRUDIM

Poděbradova 68, Chrudim
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme služby v oblasti montáže, prodeje a oprav anténní a satelitní techniky. Rozvody a opravy STA. Prodej elektrospotřebičů a bílé techniky. Opravy drobných elektrospotřebičů DVD, video, SAT atd. Opravy, montáže a ostatní služby provádíme v Chrudimi a okolí.

3Kopsa Pavel- ELEKTRIK

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
náměstí Míru 126/56, Svitavy Bezdlužná

Firma Elektrik byla založena v roce 1992 jako odborná firma. Postupem let prošla firma několika změnami a svoji finální podobu dostala v roce 1999. Při provádění montáží úročíme naše dlouholeté zkušenosti, a proto věnujeme maximální pozornost celkové kvalitě. Nabízíme komplexní služby v oblastni…

4Jančárek Martin, Ing. - DATA ELEKTRONIK

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Chelčického 201, Hradec Králové Bezdlužná

Montáže elektronických systémů a okenních fólií(bezpečnostních, solárních, autofolií). Zabezpečovací technika průmyslová (docházkové systémy,ochrana zboží), telekomunikace( strukturovaná kabeláž, společné televizní antény).


Firmy v dalších lokalitách


Oprava autoantén v lokalitě Východní Čechy – detailní popis

V takovém případě je nutné co nejdříve vyhledat odbornou pomoc.

V oblasti Východní Čechy najdete řadu specialistů, kteří se věnují opravě autoantén. Tyto služby jsou poskytovány za přijatelné ceny a s garancí kvality. Oprava autoantén je prováděna pomocí moderních technologií a profesionálních nástrojů, což zaručuje rychlé a spolehlivé řešení vašeho problému.

Oprava autoantén v oblasti Východní Čechy je vhodná pro všechny typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel, motocyklů a dalších. Pokud máte jakýkoliv problém s příjmem signálu, neváhejte a kontaktujte odborníky na opravu autoantén v oblasti Východní Čechy.

Díky opravě autoantén se můžete opět těšit z kvalitního příjmu signálu a bezproblémového používání vašeho vozidla. Využijte služeb odborníků v oblasti Východní Čechy a užijte si bezstarostnou jízdu bez problémů s příjmem signálu.